Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Наш Блог RSS 2.0

Про Кіпр

Що уявляє середньостатичний турист при слові "Кіпр"? - Море, банки, офшор... 

Пропонуємо познайомитись з зовсім іншим Кіпром - місцем, що закохало мене в себе з першого погляду!

     

Берегова лінія природжена для ранково/вечірніх пробіжок та катання на велосипедах. До того ж, усі пляжі острову – муніципальні, купатися та гуляти вздовж берега  тут можна будь-де.

     

Тут на кожній вулиці, в кожному готелі тебе зустрічають свої коти… Їх дуже поважають, бо вони - рятівники острову від змій. Котики Вас зустрічатимуть всюди - в горах, на полях, у центрі міста.

       

На Кіпрі будь-яке таксі – це лімузин! Лівосторонній рух, чудові дороги, знання англійської мови, трифазні розетки – все це залишилось з часів, коли Кіпр був британською колонією.

   

Обов'язково потрібно скупатися в місці народження Афродити та зарядитися від неї вічною красою та молодістю. Можливо Вам, як і мені, пощастить отримати благословення на кохання від богині у вигляді серця? 

   

Морепродукти, оливки, унікальні прянощі, смажений сир «халумі» та «анарі» - найвизначніші гастрономічні особливості Кіпру. Поєднання грецької кухні та турецьких солодощів задовольнить і вибагливих гурманів.
З напоїв гостинні кіпріоти пригощають кіпрською кавою, місцевим вином (найпопулярніше - камандарія, схоже на наш "кагор") та зіванією (міцна виноградна горілка). Рекомендую спробувати славнозвісне мезе (страва, яка здивує різноманітністю смаків)!

На Кіпрі Ви зможете здійснити сафарі на віслюках та пригостити їх ласощами
   
…та спробувати місцеві ліки від будь-якої хвороби - сироп з ріжкового дерева.

Монастирі, стародавні замки, гори, невеликий гірськолижний курорт – все це можна побачити, відірвавшись від прибережної зони.
          
А від неї дійсно важко відірватись… Тут є пляжі на будь-який смак, починаючи від пляжів з вулканічною породою, закінчуючи пляжем з білосніжним піском - Nissi beach.

   

Запрошуємо відвідати сонячний острів з PORADAtour!