Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Наш Блог RSS 2.0

ДАЙВІНГ ЧИ СНОРКЛІНГ (ЄГИПЕТ, КОРАЛИ, ЧЕРВОНЕ МОРЕ)

Відео мого дайвінг-експіріанса:
По різноманітності коралів, Червоне море безперечно лідирує у північній півкулі світу, чим і манить таку велику кількість туристів. Звичайно що "Дайвінг з катера" це класична екскурсія з розряду "маст хев" для кожного поважаючого себе туриста-шанувальника єгипетського олл-інклузіва. Проте поділюсь власним досвідом, висновки робіть самі.


Отже всередньому таку екскурсію в готелі Вам запропонують за 60 долл - одне занурення, та два занурення за 80 долл, у вартість включається - морська прогулянка на білосніжній яхті, професійний дайвінг-інструктор, за бажанням снорклінг, обід. Не буду зараз ставити під сумнів білосніжність яхти, але всі розуміємо що мається наувазі не яхта Ротшильда.


Сама морська прогулянка досить цікава, всі умови екскурсії також виконуються. Проте моє власне враження - ми робили два занурення на 3 та 6 метрів. Я не памятаю з підводного світу нічого (добре що хоч відео є), пам'ятаю лише як сильно тисло на голову, наче на неї безперервно клали по цеглині. Але ж я сильна і винослива, тому всі занурення відбула до кінця і відбила собі будь-яке бажання споглядати омріяні корали надовго.

Лише років через два, коли я знову потрапила до Шарм-Ель-Шейху, взяла маску та пішла просто "снорклити" (плавання з маскою без занурення, на поверхні води) біля готелю і здивувалась, який цей кораловий риф дійсно крутий та різноманітний. Так можна проплавати багато часу, без дискомфорту та насолоджуватись всією красою підводного світу.


Дайвінг це круто, але я за те, що він потребує більш ретельної підготовки! (погугліть інформацію, подивіться ютуб, підходьте до цього питання поступово - почніть заняття з інструктором у басейні). При нашому "гаджетовому" способі життя, зараз багато хто має нездорові судини, а під водою тиск дуже високий. Будь-яка екскурсія в Єгипті, це масовка для туристів, і навіть дійсно професійний інструктор не надасть тієї якісної підготовки, яка необхідна для занурення, за 20 хвилин інструктажа. Є професійні дайв-центри та школи, які дають дійсно якісну та кваліфіковану підготовку.

Проте снорклінг цілком підійде для аматорів - це безпечний і не менш кайфовий варіант, і нехай увесь світ зачекає...Автор: Ангеліна Чайка