Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Наш Блог RSS 2.0

OAE with PORADA tour

Насправді у цього поста дві мети - перша це поділитися лайфхаками для бажаючих відвідати Дубай, друга - маленький крок з боротьбою поширеної сучасної болячки "потім". Цей пост мав бути завершальним з серії моїх вражень від ОАЕ ще в травні (вся попередня інфо за хечтегом #OAEwithPORADA) але випадково він відклався "на потім". Проте ми не з тих, хто здається) і я вирішила що краще пізно, ніж ніколи, тим паче що зараз чи не найкращий час відвідати ОАЕ - попереду День Валентина, 8 березня, травневі.


Так от Дубай, він-легендарний мене не вразив. Не вразив, тому що масса фото і відео було передивлено за роки роботи в туризмі і я чітко знала чого очікувати. Проте місто мені дуже сподобалось, просто було відчуття що ми знайомі давно і що мені з ним комфортно, не дивлячись на те, що це було наше перше побачення)


Чи радила б я його у список must-visit? - однозначно!!! Все якісно продумано, пробудовано і отак грамотно подано для всесвітнього туризму!


Фото 1, 2, 3 - Бурдж Халіфа (برج خليفة). На сьогодні він є найвищою спорудою планети. Хмарочос сягає 828 метрів і складається з 162 поверхів. Вартість спорудження — 4,1 млрд доларів США. Вежу видно з відстані 90 кілометрів (це з Вікіпедії :-)
З моїх спотережень - піднятись Ви можете на 125 поверх (бл 70 долл при купівлі квитка на місці) та на 148 поверх (бл 100 долл). Увага! Якщо Ви купуєте квиток на конкретний день та час заздалегіть на сайті хмарочоса http://www.burjkhalifa.ae/en/index.aspx - квиток обійдеться в два рази дешевше 34 долл. Як на мене 125 поверху цілком достатньо, з 148-го занадто все дрібне :) проте пригощають латте та солодощами і є зручні крісла для споглядання нічного міста.


Фото 4, 5 - Бурдж АльАраб (он же Парус, он же برج خليفة‎, он же один із найдорожчих готелів світу). Увага - пляж з видом на готель як на фото, безкоштовний!!! Пісочок - мука, вхід в море - дуже пологий. Кожен може дістатися сюди на метро і засмагати на власному рушничку, дуже зручно для економного відпочинку у міських готелях, доречі в ОАЕ 3* за дуже помірною ціною з впевненністю можна прирівнювати до якісної турецької 4*, а по харчуванню та сервісу до деяких 5*). А от готелі-резорти 5* безпосередньо на пляжі Джумейра, що мають велику територію - від 3000 долл на особу на 7 ночей. Третього варіанту тут не дано) проте для цього є інші емірати.


Фото 6, 7, 8 - ще одне легедарне місце - насипний острів Пальма Джумейра. Так, масштаб і задумка - вражають, ну але не знаю... Вода дійсно застоюється серед віток пальми, кругом будівництво - я не зрозуміла за що тут платити такі суми, на берегу з відкритими пляжами є набагато крутіші варіанти. 
Ще один цікавий нюанс, по пальмі курсує монорейс, проте квитки можна купити лише на верхівці пальми (де знаходиться відомий готель Атлантіс). Тобто фактично вона розрахована для проживаючих на Пальмі, а заїхати можна на таксі чи трансфері. Ми так і зробили - заїхили на таксі до крайньої точки, назад на монорейсі. І тут нас очікував наш київський привокзальний прийом )) таксі, яке було при виході з монорейси стояло одне-однісіньке і пропонувало підвезти нас в центр (це якихось 4 км) за 50 долл, ми сказали що з сусіднього емірату приїхали за таку суму, тоді вони не здались - підїхала простіша марка авто і любязно погодилась завезти нас за 30 долл. Тоді як перейшовши дорогу ми піймали місцеве - за 10 долл. І в ОАЕ потрібно бути на чєку ))

Що мене дійсно вразило - це фонтани! Не знаю, в Вінниці не була, проте Дубайський фонтан класний, що там говорити) правда телефонне відео - не те(


Це те що залишилось із вражень, залишених "на потім", мабуть по гарячих слідах було б яскравіше та більш детально, як вже писала, краще пізно... )

а тут у нас бувають прильні пропозиції по ОАЕ і не тільки - підписуйтесь )Автор: Ангеліна Чайка