Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Наш Блог RSS 2.0

А тепер детальніше, що ми робили в Естонії серед боліт та мохів)

І ще трохи про Bog Walking або ходіння по болоті в Естонії...


Під час туристичної виставки у Талліні, партнери (місцеві івент компанії) запропонували нам на власному досвіді спробувати одну з “забав”, яка пропонується для груп туристів що приїхали до Естонії для проведення конференції, тім-білдінгу чи просто для шукачів пригод.

Окрім того що Lonely Planet назвала Bog Walking однією з найцікавіших забав у Естонії та дійсно цікавих природніх фактів (величезна к-ть різновидів моху, що почали утворюватись з кінця Льодовикового періоду та ростуть по 1-3 мм на рік!) хотіла б додати декілька власних вражень.

Це івент для тих хто любить щось незвичне, хто втомився від метушні великого міста і готовий зануритись в містичну, дійсно казкову природу, ну а те що в тебе під ногами весь час колишеться грунт - додає певного адреналіну)

Крім того у нас була зупинка серед цієї загадкової природи, де ми всі емоційно передавалі враження один одному, спілкуючись за зігріваючим запашним чаєм та тістечками.

Як на мене, доки наші рідні болота ще не опановані у такий спосіб), це дуже навіть цікава ідея для корпоративних груп, що подорожують до Естонії.
А PORADAtour з радістю поділиться досвідом та допоможе в організації такої пригоди!Автор: Ангеліна Чайка