Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Наш Блог RSS 2.0

Day 3 / work-shop, more excursions, new hotels

On-line трансляція "Arabian explorers" з ОАЕ (або інспекція маловідомого емірата Шаржа) - День 3, денна частина)Сьогодні на мене знов чекали пригоди, я трохи.... проспала (це мінус занадто комфортних номерів та ліжок у готелях) .... Сніданок я теж проспала (((
Відповідно плани піти зранку подивитись пляж не мали шансу здійснитись... Соромно, але пляж нашого готеля я поки що спостерігала лише з вікна.

Далі ми тяжко та плідно працювали на Ворк-шопі (photo#1, #2) де мали змогу спілкуватись з представниками туристичного департаменту емірату Шарджа та тутешніх готелів.

Оскільки конференція та обід проводились в Radisson Blue Resort Sharjah 5*, відбулась інспекція і цього готелю (photo #3)
Враження:
- Готелю 30 років, плстійно проходить реновацію, проте "вік" відчувається, однак обжитий та затишний
- Гордість готелю - ресторан серед "джунглів" - справжній сад, рибки, птахи (photo #4)
- Дуже зручно, при дворазовому харчуванні можливо міняти вечерю на обід, та пропустивши одну, компенсувати наступного дня
- Безкоштовний трансфер в Дубай курсує 4 рази на день
- Пляж м'який пісок,пологий, достатньої ширини, проте з обох боків хвилерізи, створюють відчуття лагуни, а справа знаходиться порт, він не забруднює воду, проте для поцінювачів "відкритої панорами" моря, це не вдалий варіант (photo#5, #6, #7)
- обід смачний, достатній вибір (в т.ч сири Брі, ДорБлю)
Раджу для сімей, кому важливі дбайливе сталення, затишок, традиції, але не для любителів прогресивних Hi-tech готелів (#8, #9)
Ціна готеля:
1090 usd за 2 особи, з 11.06 на 7 ночей на сніданках з перельотом!!!

Ще 2 музеї, які сьогодні відвідали:
- Arabian Wild life centre (40 км від шаржі) - якщо Ви не зоолог і Вам не важливі роди, види і підвиди комах, я б радила сходити в зоопарк в Києві, а час на відпочинку використати в інший спосіб (#10)
- Sharjah Сlassic Cars museum (бл 25 км від Шаржі) - а ось цей музей мені дуже сподобався, генерації авто від першого винаходу Бенца та Даймлера до сьогодення, включайчи експонати з приватних колекцій шейха! (#11, #12)

Траса до музеї пролягає крізь Аравійську пустелю, якщо уявити її масштаби, достатньо вражає - 65% території країни - пустеля, 30% акваторвія, і лише 5% освоєна територія! (#13)

А ввечері здійснилась одна з моїх мрій - ми таки потрапили в Дубай!!
Та він заслуговує на окремий пост!)
To be continued...Автор: Ангеліна Чайка