Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Наш Блог RSS 2.0

MY FIRST DAY IN UAE

On-line трансляція "Arabian explorers" з ОАЕ (або інспекція маловідомого емірата Шаржа) - День 1Виліт з Києва о 14:15, приліт в Шаржу 20:15 місцевого часу. Переліт бл 5 годин.
Різниця в часі - 1 година
Авіакомпанія Air Arabia - літак на 4-рочку, але розмовляють 6 мовами (українська, російська, англійська, французька, арабська і урду)
На борту харчування "ніяке" і за доплпату. До прикладу пакетований чай (хоч і не ліптон) - 2 usd
P.s. На хвості літака була зображена... Чайка :)

!!! УВАГА!!! Всім хто носить КОНТАКТНІ ЛІНЗИ! На паспортному контролі для сканування сітківки ока лінзи НЕ допускаються, тому Вас чемно попросять їх зняти, або не пустять в країну))
Якщо у Вас раптом не виявилось контейнера для лінз у ручній поклажі, як от наприклад у мене (рідину ж ми навчені чемно складати в багаж), то Ви ризикуєте лишитись без лінз зовсім, як от наприклад я)
Тому завтра першим ділом я шукатиму Pharmacy... Ех... Поки якось на звук буду ходити (жартую, мої діоптріії дозволяють обходитись без лінз, але ж бувають різні ситуації)!
А тепер ще раз УВАГА!!! 2 дівчинки таки пройшли в лінзах, вони не признались :-)
Тому якщо трапилась така халепа, завжди можна спробувати можливо прокатить, а якщо Вас "разоблачат", то вибачитись і сказати що Ви не зрозуміли, бо погано розмовляєте англійською))

Черга на паспортний контроль досить велика і процедура ця досить затяжна. Для бажаючих є спеціальний сервіс "Мерхаба" проходження всіх "формальностей" без черги і з комфортом бл 100 usd, але нам пощастило і зекономити і швидко пройти сканування - відкрились додаткові контрольні пункти.

WiFi в аеропорту Шарджі не знайшла зовсім!
Трансфер порадував, якісні, нові, чисті автобуси. Дорога - дійсно дуже якісна і переважна більшість авто класу "комфорт" і "люкс" та практично всі білого кольору ))

І готель! Наша група зупинилась у Sheraton Sharjah hotel 5*
Перші "вечірні" враження - високої якості готель в арабському стилі, все нове, комфортне, сучасне.
Нагадую що в більшості готелів в ОАЕ при заселенні береться депозит (при бронюванні уточняйте), рекомендовано давати депозит карткою, інакше в якій би Ви валюті його не давали, повернуть вам кошти в місцевих дерхамах і можливі втрати на різниці курсів(

Температура сказали місцеві дуже комфортна:
Вночі +28 C
Вдень + 38 С
Вода + 31
Завтра перевіримо!)


Автор: Ангеліна Чайка