Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Візи Віза в США


ВІЗА В США

Документи на туристичну візу 


США


1. Чинний закордонний паспорт
Паспорт повинен бути чинним протягом терміну запланованого перебування у США. УВАГА: Україна була включена до списку країн, що продовжують чинність паспорта на додаткові 6 місяців після його закінчення. Паспорти, що видані в інших країнах, повинні бути чинними протягом щонайменше шести місяців після запланованої дати від’їзду зі США. Повинен мати хоча б дві чисті сторінки на одному розвороті, куди можна було б вклеїти візу. УВАГА: пам’ятайте, що візу не можна вклеювати на сторінки для особливих відміток. Усі сторінки повинні бути неушкодженими.

Якщо у Вас вже є дійсна віза США, але закордонний паспорт не має вільних сторінок, термін його дії закінчився або закінчиться протягом 6 місяців: Ви можете отримати новий закордонний паспорт і звернутися по нову візу, або на кордоні США Ви можете надати два паспорти: один – той, який виконує вимогу стосовно візи, і другий – той, який виконує вимогу стосовно паспорта. УВАГА: громадянство подорожуючого, яке зазначене у новому паспорті, повинно співпадати із тим, яке зазначене у тому паспорті, де міститься віза. Розбіжності у транслітерації прізвища чи імені у паспортах не впливають на чинність візи.
Якщо Ви хочете отримати нову візу у новий закордонний паспорт, Ви можете скористатися процедурою Повторного використання сканованих відбитків пальців/Переоформлення візи за умови виконання усіх вимог щодо процедури поновлення.


2. Візове клопотання - можна скачати тут

Заповнюється повністю.


3. Сторінка підтвердження реєстрації анкети DS-160
Аплікант отримує та роздруковує сторінку підтвердження після заповнення і реєстрації в режимі онлайн обов'язкової анкети DS-160, яка доступна за адресою https://ceac.state.gov/genniv/. Анкета DS-160 заповнюється ретельно і без помилок не пізніше ніж за два дні до дати співбесіди.


4. Одна фотокартка
Фото розміром 5 см x 5 см, зроблена протягом останніх шести місяців, на білому фоні, обличчя має бути по центру.
Вимоги до фотокартки тут


5. Підтвердження оплати
Оплата не підлягає поверненню, у гривнях (ваучер) за розгляд документів на отримання візи у сумі 160 доларів США в будь-якому з відділень Райфайзен Банку в Україні (http://www.aval.ua/branches/) за кожного апліканта, включаючи дітей.
Для оплати консульського збору потрібно роздрукувати квитанцію на оплату ustraveldocs.com/ua_ua/
Що потрібно принести до Райфайзен Банку: оригінал або фотокопію закордонного паспорта візового апліканта, гривневий еквівалент 160 доларів США


6. Роздрукований лист-підтвердження призначення візової співбесіди.
Громадяни інших країн можуть звертатися за візою у Посольство США у Києві. Однак слід мати на увазі, що таким аплікантам буде важче довести свою відповідність вимогам отримання візи у випадку, якщо вони не розмовляють англійською, українською або російською мовою. Крім того, консульські офіцери можуть бути не знайомі зі специфікою країни проживання апліканта. Громадянам інших країн також потрібно знати про можливі додаткові візові збори, розмір яких залежить від громадянства апліканта.Додатково: 


До Уваги Відвідувачів Консульського Відділу США:
Особи, які прибули до Консульського відділу з метою проходження візової співбесіди повинні ознайомитись з вимогами безпеки Посольства Сполучених Штатів Америки.
На співбесіду потрібно з’являтися за 15 хвилин до призначеного часу для проходження перевірки охороною. Після прибуття відвідувач займає чергу відповідно до призначеного часу. Якщо Ви бажаєте звернутися за послугами ACS (American Citizens Service – відділ послуг громадянам США), Вам необхідно пройти в початок черги і повідомити співробітника охорони, що Вам потрібно потрапити до ACS.
До приміщень Консульського відділу забороняється заходити з дорожніми валізами чи габаритними речами; таким чином, просимо відвідувачів залишати свій багаж в іншому місці. Після ретельної перевірки на пункті охорони, відвідувачам дозволяється мати при собі лише папки з документами. Залишати речі на вулиці не рекомендується з міркувань безпеки. Такі речі можуть бути конфісковані представниками відповідних місцевих органів.
Усі металеві предмети, а також мобільні телефони, запальнички, сірники тощо виймаються з кишень та передаються співробітникові охорони на перевірку. Перед входом до приміщення мобільні телефони вимикають та передають охороні.