Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Відкриття Індії


Дати туру – під запит

Переліт оплачується додатково

Тривалість – 14 ночей

Інші дати – під індивідуальний запит

 

Груповий тур з професійним російськомовним гідом, який супроводжуватиме Вас із Києва!

  

ПРОГРАМА ТУРУ

 

День 1 – Шарджа

Виліт з Києва авіакомпанією Air Arabia. Прибуття в Шарджу (ОАЕ). Пересадка в Шарджі.


День 2 - Делі

Прибуття в Делі о 02:00. Трансфер до готелю. Вільний день для відпочинку та адаптації. За бажанням – буде організоване перше знайомство з країною*: поїздка на один з місцевих базарів/торгових центрів, де всі охочі зможуть придбати національний одяг (сарі, пенджаб с’ют, туніку та шарфи). Також ми познайомимось з місцевою кухнею. Ввечері, за бажанням – прогулянка до співаючих фонтанів в храмі Акшардам. Ночівля.

 

День 3 - Храмові комплекси: Чаттарпур, Храм Лотоса, Храм Сикхів

Сніданок. Делі – столиця світових релігій. Сьогодні Ви познайомитесь з основними із них. Чаттарпур – це сучасний, дуже яскравий (другий за величиною у світі) храмовий комплекс, який присвячений індуїстській богині Катьяні. Знайомство з наймиролюбивішою релігією – джайнізмом в храмі Ахімса Стхал. Її адепти прикривають рот спеціальною пов’язкою, щоб не проковтнути комах. За об’єднання всіх релігій Світу виступають адепти бахаїзму. З цим рухом нас познайомить величний Храм Лотоса. Тюрбан, зігнуті доверху вуса, шабля за поясом – це воїни сикхізму. Храм Сикхів – Гурудвару вразить нас своїм розмахом та силою енергії, яка зосереджена в ньому. Ночівля.

 

День 4 - Ісламський комплекс Кутаб Муннар, храми у Вріндавані, Матхурі, Агрі

Сніданок. Виселення з готелю.  Продовжуємо знайомитись з Делі. Відвідування ісламського комплексу Кутаб Мінар. В цьому місці Ви побачите найвищий мінарет Індії,  нержавіючу залізну колону 4 ст., мечеть та мавзолеї. Зупинимось біля воріт Індії та Президентського палацу. По дорозі до Агру Ви познайомитесь з релігією кришнаїзму. Зупинка в місті Вріндаван. Місто де Кришна провів свою юність. Відвідування храму Кришни-Баларами. Участь у вечірній араті (читання мантр, ритуальні танці). Переїзд до сусіднього міста – Матхура. Огляд храму – Кешав Дев (місце народження Кришни). Прибуття до Агру. Ночівля.

 

День 5 – Агра, Джайпур, Фатехпур Сікри, Мавзолей Тадж-Махал, Форт Агри

Сніданок. Агра – столиця імперії великих моголів в 16-му та 17-му столітті, в якій  збереглися численні історичні пам’ятки архітектури.  Огляд одного з Чудес Світу – Тадж Махалу. Це сльоза на обличчі Вічності, мавзолей, зведений вбитим горем розлуки  імператором Шах Джаханом, в пам’ять своїй любій дружині Мумтаз Махал. Огляд Форту Агри, де проживали Великі Моголи – Бабур, Хумаюн, Акбар, Джехангір та Аурангзеб в часи свого правління. Переїзд до міста-примари Фатехпур Сікри. Колись столиця імперії, яка проіснувала лише 10 років, але повністю зберегла свій архітектурний ансамбль, та є спадщиною ЮНЕСКО. В цьому місті знаходиться мавзолей Святого Суфія – вчитель імператора Акбара. Переїзд до Джайпуру. Ночівля.

  

День 6 – Джайпур, форт Амбер

Сніданок. Знайомство з містом розпочнемо з огляду форту Амбер. Це цілий комплекс   чудових храмів, садів, павільйонів та палаців. Зі стін відкривається чудова панорама на озеро та пагорби Раджастана. Місцеві вуличні артисти запросять Вас взяти участь у грі «танок кобри». Повертаючись, зробимо зупинку, де відкриється вид на озерний палац – Джал Махал та скуштуємо місцеві кокоси. В центральній частині міста нас очікує: Джантар Мантар (одна з найбільших кам’яних обсерваторій з унікальною колекцією вимірювальних приборів), Хава Махал (або «Палац Вітрів», який був збудований для придворних жінок, щоб вони могли спостерігати за вуличними процесіями). У вільний час радимо відвідати музей Альберт Холл* (велика колекція могольського костюму, зброї, мініатюрного живопису), проїхатись на велорикші, зробити фотографії в костюмі могольського імператора. Ввечері – факультативно відвідування лазерного музичного шоу*. Ночівля.

 

День 7 - Кочин

Сніданок – ланч бокс. Виліт в 08:20 до Кочину. Пересадка в Мумбаї. Прибуття до Кочину. Трансфер до Форту Кочина. Розміщення в готелі. Прогулянка містом: церква св. Франсиса, набережна, китайські рибні тенета. Можливість придбати будь-які морепродукти (королівські креветки та крабів, кальмарів, місцевий делікатес – рибу Кінг фіш та багато іншого) та в місцевому ресторані все це можна приготувати з урахуванням Ваших побажань. Ночівля.

 

День 8 - подорож каналами Керали

Сніданок. Відпочинок в Кочині. За бажанням – екскурсія на хаусботі (будинок-корабель) каналами Керали. Це буде незабутня подорож. Пропливаючи лабіринтом з водних артерій, Ви матимете можливість насолодитись пишною рослинністю, співом птахів, лазурною тишею води, в якій відображаються пальмові ліси. Лише Ваш фотоапарат не матиме покою. Далі на Вас чекає смачний обід. Повернення до готелю. За бажанням* – вечірнє шоу, національний танок Катхакалі (вершина майстерності міміки, жестикуляції та гриму). Ночівля.

 

День 9 - Національний парк Еравікуламе

Сніданок. Сьогодні на Вас чекає захоплююча дорога до гори Гати, схили якої вкриті чайними плантаціями, тиковими та евкаліптовими лісами. Зупинка та можливість сфотографуватись біля водоспаду Девіс. Відвідування  плантацій спецій, де Ви побачите як зростає кардамон, ваніль, сандал, кава, какао, кориця та багато іншого. В місцевій крамничці можна буде придбати аюрведичну продукцію*. Прибуття до мальовничого курорту Муннар. Поселення до готелю. Ночівля.

 

День 10 - Національний парк Еравікуламе

Сніданок. Сьогодні Ви познайомитесь з околицями міста Муннар. Дізнаєтесь історію розвитку чайної індустрії та технологію його виробництва в чайному музеї, побуваєте біля гірського озера Манупети, відвідаєте парк квітів. Повернення до готелю. Ночівля.

  

День 11 - курорт Ковалам

Сніданок. Спуск до узбережжя океану по живописним гірським дорогам Гат. Поселення до готелю курорту Ковалам. Ночівля.


Дні 12-14 - курорт Ковалам 

Після стількох насичених днів, що може бути кращим, ніж декілька днів поніжитись на сонечку, скупатись в теплому океані, подихати морським повітрям, відвідати аюрведичний масаж, а вечір провести в спокійному рибному ресторані?

Додатково Вам будуть запропоновані екскурсії до Каньякумари* (найпівденніша точка Індії, місце злиття трьох морів), храмовий комплекс Сучиндарам* (храм всіх індійських богів), столицю Керали – Тривандрум*.

 

День 15

Трансфер до аеропорту Тривандрума. Виліт, прибуття до Шарджу. Переліт та прибуття у Київ.

 

У вартість туру включено:

- ночівля та сніданки в готелях 3-4* в дво-трьохмісних номерах з душем та WC;

- внутрішній авіаквиток «Джайпур – (Мумбай) – Кочин»;

- груповий трансфер;

- основні екскурсії російською мовою, які вказані в програмі;

- проїзд на мікроавтобусі під час основних екскурсій.

 

Додатково оплачується:

- міжнародний авіаквиток «Київ-Шарджа-Делі, Трівандрум-Шарджа-Київ»;

- оформлення візи до Індії (65$);

- медичне страхування 20$ (після 60 років – доплата);

- додаткові екскурсії, відмічені *;

- вхідні квитки та супровід гіда в музеях та соборах.