Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  ВакансіїВАКАНСІЇ

 Колектив PORADAtour запрошує на роботу МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ ТУРІВ.
 Обов’язки, вимоги та умови ми поділили на 4 критерії, з яких складається робота туристичного менеджера:  1.ТУРИСТИЧНИЙ ПРОДУКТ:
 - Знання українських операторів та їх продукту (пакетні чартерні напрямки Греція, Іспанія, Тайланд та ін.), слідкування за акціями та  новинками;
 - Розуміння та вміння бронювання турів «напряму», комунікація з приймаючими офісами/готелями у різних країнах світу;
 - Підбір індивідуальних турів (Рибалка в Норвегії, тест-драйв Феррарі в Італії, вілла на Лазуровому узбережжі, тощо)
 - Слідкування за новинками та тенденціями туристичного ринку в світі.
 - Досвід продаж в туризмі від 1 року (знання туристичного продутку – це основа Вашого професіоналізму, проте на даному етапі ми не  вимагаємо знати  «весь світ», важливо мати базове розуміння та бажання вчитися у старших колег, на семінарах та у відрядженнях).


 2.ТУРИСТИ
 - База клієнтів – ми маємо власних напрацьованих постійних туристів, і для нас важливе їх якісне обслуговування (ми не вимагаємо від Вас  «приводити»  клієнтів);
 - Комунікація та продажі – продавець - це стиль життя, важливо щоб Ви знали що Ви це вмієте і любите робити;
 - Вміння знайти саме те що потрібно саме для цього туриста;
 - Нереальних запитів не буває – ми не говоримо «нереально», ми думаємо як зробити запит реальним, або як запропонувати достойну  альтернативу.


 3.ПОДАЧА ІНФОРМАЦІЇ
 - Робота з великим об’ємом інформації в інтернеті (тури, відгуки, інформація про країни), вміння знайти основне;
 - Подача інформації через сайт, соцмережі (фейсбук);
 - Пропозиції турів через e-mail, презентації тощо.


 4. ПЕРЕВАГИ
 - Заробітна плата – рішення приймається по результату співбесіди. Наша політика – це добре мотивований персонал - «кадри вирішують все».  Проте ми  розглядаємо різних кандидатів і досвідчених (які відразу принесуть результат), і ті які вчитимуться у нас, проте мають потенціал,  погодьтеся, ми не можемо  оцінити таких людей однаково.
 - Комфортний офіс – на роботі Ви проводите третину життєвого часу, тому ми враховували якість робочого місця при виборі офісу;
 - Компанія розвивається та продовжуватиме набирати персонал, відповідно якщо Ви готові вкладати сили та енергію в розвиток компанії, в  майбутньому за  бажанням маєте можливість очолювати один з її відділів;
 - Відрядження – при результативній роботі Ви отримуєте можливості безкоштовних подорожей (рекламні тури для вивчення готелів, туристичні  виставки  закордоном, супроводжуючий корпоративних груп).


 Прохання звертатись з приводу будь-яких запитань, або надсилайте резюме і ту інформацію, яку вважаєте за потрібне про себе надати:

 Ангеліна Чайка, 096 104 1041

 https://www.facebook.com/anhelina.ch

 a.chayka@poradatour.com.ua