Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Тібет: кора навколо Кейласа – шлях, який очищає душу


Дати туру – під запит
Вартість туру на особу – від 1570 дол/особу у DBL
Переліт оплачується додатково
Тривалість – 11 ночей


Груповий тур з російськомовним гідом Пекін – Лхаса – священне озеро Ямдрок – льодовик Карола – Шикадзе – Сага – Дарчен (підніжжя гори Кайлас) – кора навколо Кайласа – Сага – Шикадзе – Пекін


Тібет відомий з давніх часів, проте доступ до нього завжди був дуже обмежаний, його мали тільки деякі священники і монахи, які володіли необхідними для цього знаннями і сміливістю посвячених. Кожний народ із століття до століття передавав легенди про святі таємні місця, куди немає дороги тьмі, де царює справедливість і мудрість та про мудреців, великих вчителів людства, які направляють і підтримують людську еволюцію. В Тібеті – це Шамбала, Місце Світла, де живуть Махатми або як їх ще називають “Йогіни з Білих Гір”. Шлях в Тібет для багатьох – це шлях пізнання віту через пізнання себе самого, через подолання своїх недоліків і спроба пізнання законів, які керують світом.

Гора Кайлас (Калаш). Деякі древні релігії Непала та Китаю рахують її священною та наділеною божественними силами і поклоняються їй. До неї здійснюються паломництва з ціллю сторення кори (ритуальни обхід). Індуси рахують, що на вершині Кайласа є місцезнаходження багаторукого Шіви і вхід в таємну країну Шамбалу. Обхід гори Кайлас (53 км) займає 3 дні.

  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 – Пекін
Прибуття в Пекін. Зустріч в аеропорту в Пекіні. Груповий трансфер в готель 3*. Розміщення в готелі. Вільний час.
Харчування: без харчування


День 2 – Лхаса – висота 3650 м.
Сніданок. Трансфер до аеропорту, виліт в Лхасу. Прибуття в Лхасу – столицю Тибета (3650м над рівнем моря) “місто небожителів” – адміністративний центр і головне священне місто Тібета. В аеропорту гід вітає туристів з тібетськими національними шарфами Хадак. По дорозі з аеропорту в місто, Ви насолодитесь об’ємними високогірними пейзажами і видами тібетських сіл, а також виглядом на саму високогірну в світі річку Брахмапетру. Дорога займе біля години. Після прибуття в місто, розміщення в готелі, післяобідній відпочинок, акліматизація в умовах високогір’я.
Ніч в Лхасі в готелі 3*.
Харчування: сніданки


День 3 – висота 3650 м, Лхаса, Замок Потала, Літня резиденція Далай Лами, Крам Джоканг, вулиця Баргхор, Центр Тібетської медицини.
Сніданок. Після сніданку ви почнете знайомство з Тібетом з символом Країни Снігів – Зимового замку Далай-Лами багатьох поколінь – Замку Потала.
Далі відвідаєте один з найдревніших храмів ЛхасиДжокханг (17 століття). Сюди приходять паломники з усіх кутків Тібету, щоб поклонитися священній статуї Будді Шакьямуні, Привезеній в Лхасу в 7 столітті.
Після обіду відвідаєте Інститут Тібетської медицини, де познайомимось з історією, сучасністю і чудесами тібетської медицини. По бажанню можна пройти безкоштовну традиційну діагностику, отримати рекомендації лікаря і пройти курс масажу або інших або інших оздоровчих процедур.
Ніч в Лхасі в готелі 3*.
Харчування: сніданки


День 4 – висота 3650 м., монастир Дрепунг, Печерний комплекс Драк, Йерпа
Сніданок. Виїзд на екскурсію з відвідуванням монастиря Дрепунг і пещерного комплексу Драк Йерпа.
Монастир Дрепунг (секта Гелугпа-жовтошапочників). Монастир Дрепунг знаходиться в 8 км до заходу від Лхаси на горі Геньупейцзи в західному передмісті Лхаси. Це самий великий монастир Тібета, займає територію в 200 тис.кв.м., число лам і монахів в ньому інколи первищувало 10 тис. Паломництво в Дрейпунг – важливий пункт на шляху до кори навколо Кайласу.
Унікальний по красі і енергетичній дії печерний комплекс Драк Йерпа, знаходиться в 35 км від Лхаси на висоті 4885 метрів над рівнем моря.
Нич в Лхасі в готелі 3*.
Харчування: сніданки


День 5 – висота 3836 м., Лхаса – Священне озеро Ямдрок – льодовик Карола - Шикадзе
Сніданок. Лхаса – Священне озеро Ямдрок – льодовик Карола – Гьянтце – монастир Пелкхор Чоде – старовинний форт (тільки ззовні) – Шикадзе. Розміщення в готелі.
Після сніданку, подорож до одного з трьох Великих Священних озер Тібету Яндроуюнг – цхо. Яндроуюнг – цхо (Ямдрок цхо) високогірне озеро, яке знаходиться на висоті 4488 метрів.
Переїзд в місто Гьянтце (4040м), де відвідаєм монастир Пелкхор Чоде. Ступа Кумбум – гарне місце для усамітнення і медтації.
Ми також побачимо ззовні старовинний форт, побудований ще в 14 столітті.
Потім поїдемо в друге по значимості місто Тібету Шикадзе (3836м).
Ніч в Шикадзе в готелі 3*.
Харчування : сніданки


День 6 - Висота 4460м., Шикадзе – Сага
Сніданок. Шикадзе (монастир Ташилумпо) – Сага.
Після сніданку відвідування місця проживання Панчем-лам – одного з шести великих монастирів секти Жовтошапочників – моначтир Ташилумпо.
Переїзд в Сага. Розміщення в гестхаусі.
Харчування: сніданки


День 7 - Висота 4550м., Сага Дарчен, Підніжжя гори Кайлас
Сага – Священне озеро Манасаровар – Дарчен підніжжя гори Кайлас.
Кайлас (6714 м.) Зі схилыв цієї гори беруть початок великі ріки Індії – Ганг, Брахмапутра, Інд, Сатледж. В цьому центрі можливий прорив рівнів і набуття сакральних знань. Кора (обхід) навколо гори Кайлас очищає душу від гріхів, покращує карму і сприяє накопиченню духовних заслуг. Підготовка до кори.
Ніч в Дарчен (підніжжя гори Кайлас).
Харчування: без харчування.

  

День 8 - Висота 4890 м., Кайлас, кора день 1
Кайлас, Кора день: 1
Шлях починається дуже рано від Дарчена (4800 м). Шлях простягається вздовж західного схилу Кайласа. Якщо в містечку Сер-шунг відійти на захід, пройти через ріку, то можна відвідати монастир Чуму Гомпа. 13 кор навколо цього монастиря зараховуються за одну зовнішню кору. Попросивши благословіння за кору, починаєм шлях до монастиря ДіраПук Гомпа, де зберіглась медитаційна пещера Майстра Міларепи. (4910м). В перший день ми пройдемо 15 км, це біля 6-8 годин в дорозі.
В цей день після прибуття в гостьовий будинок по бажанню і самопочуттю можна здійснити радикальний вихід на Північної сторони Кайласу (5335м.). Дорога замає близько 1,5 години, дорога назад - 1 година. Темніє в 19.00. Беріть з собою ліхтар. Не відправляйтесь туди, якщо не встигнете повернутись до заходу!
Ніч в гостьовому будинку.
Харчування: без харчування


День 9 - Висота 4630 м, Кайлас, кора день 2
Кайлас, кора день 2:
Другий день самий складний фізично, 18 км – це біля 7-9 годин в дорозі, ми повинні подолати перевал Долма-ла (5390м). На шляху до перевалу ми проходим символічне кладовище Шивацал (5120м). Подолавши перевал Зеленої Тари, нам відкривається Священне озеро Гаурікунд і Сокира Карми. Далі ми спускаємось до монастиря Зутул Пук (4630м). Тут знаходяться самі важливі медитацийні пещери Міларепи, де Великий Вчитель розмірковував про політ на Кайлас.
Ніч в палатках або в монастирському приюті, взалежності від ситуації.
Долання перевалу Зеленої тари в рік Коня рахується великим накопиченням заслуг!
Одна кора зараховується за 13!
Харчування: без харчування


День 10 - Висота 4559 м., Кайлас, кора день 3
День розпочнеться зі спуску, що близько 4-5 годин в дорозі. Дорога лежить по живописній долині Баркха, по дорозі буде можливість поміркувати про пройденій корі. Повернення в Дарчен. Переїзд в Дарчен. Переїзд до Священного Живого озера Манасаровар. На шляху здалеку видно Мертве озеро Ракшас-тал.
Манасаровар – найсвященніше, шановане і відоме озеро у всій Азії. По тібетській традиції заходити в Священне озеро ногами – це неповага, дозволено лише вмивати лице та пити священну воду. Прохання дотримуватися тібетських традицій!
В цей день можна прийняти гарячу ванну в природних джерелах Чу. Вартість 50 юанів з людини.
Ніч в гостьовому будиночку біля монастиря Чу на березі озера Манасаровар.
Харчування: без харчування


День 11 - Висота 4460 м, Сага
Повернення в Сага. Переїзд в Манасаровар – Сага.
Ніч в гостьовому будинку.
Харчування: без харчування


День 12 - Висота 3836м., Сага-Шикадзе
Ніч в готелі 3*.
Харчування: сніданки


День 13 - Шагадзе-Лхаса-Пекін
Сніданок. Трансфер в аеропорт Лхаси, виліт Лхаса – Пекін. Зустріч в Пекіні, трансфер в готель 3*. Поселення, відпочинок.
Сніданок. Трансфер в аеропорт.
Харчування: сніданки


День 14
Сніданок. Груповий ранішній трансфер в аеропорт. Виліт додому.
Увага: груповий трансфер розвозить учасників, які вилетіли з Пекіну рейсами з 6 до 11 години ранку. Якщо ваш рейс вилітає в в інший час, ми можемо відвезти вас в аеропорт додатковим індивідуальним трансфером.
Харчування: сніданки


У вартість включено:

- Проживання. Готелі: в Пекіні, Лхасі і Шикадзі 3* двомісне поселення з сніданком. В інших пунктах гостьові будинки (не гарантується двомісне поселення і наявність зручностей в номері). На Кайласі в 2014 році можливе поселення в гостьових будинках або стаціонарних палатках.
- Харчування: тільки сніданки в готелях Пекіну, Лхаси і Шикадзи, в інших пунктах без харчування. Зручно оплачувати готівкою.
- Авто: туристичне авто в Тібеті. Туристичне авто на 4 групових трансфера в Пекіні.
- Російськомовний гід в Пекіні і Тібеті.
- Вхідні квитки на об’єкти по програмі.
- Документи: дозвіл на в’їзд в Тібет і всі дозволи для проїзду по маршруту.
Стандартна (7 днів) пересилка оригіналу перміта в Пекін.


Додатково оплачується:
- Міжнародний переліт
- Чайові гіду і водію (по бажанню клієнтів). В зв’язку з фізичною складністю маршруту, радимо групі залишати гіду і водію в Тібеті кожному по 100 юанів в день з групи.
- Особисті витрати
- Страхівка 0,98/люд/день
- Авіаквитки Пекін – Лхаса – Пекін 880$
- Китайська віза 150 $ за людину
- Носильщики, яки, погонщики яків на корі навколо Кайласу, вартість від 200 до 400 юанів в середньому в день за одиницю допомоги (з 2014 році може бути дорожче, дуже багато паломників!) наймається на місці, вартість може мінятися, взалежності від того, чи є багато паломників.


УВАГА:

1. Людям, які страждають на серцево-судинні зхворювання і астму заборонено подорожувати в Тібет.