Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Світ Майя Юкатана: Майя – Кампече – Паленке


Дати туру – під запит
Вартість туру на особу - від 720 дол/особу у DBL
Додатково оплачується переліт
Тривалість – 6 днів


Груповий тур з російськомовним гідом: Канкун (1 н) – Меріда (1 н) – Кампече (1 н) – Паленке (1 н) – Канкун.

Найвідоміші стародавні міста майя, колоніальна Меріда, мексиканська садиба, водоспад Місоль Ха, прихований у соковитої зелені джунглів. Все це і багато іншого чекає вас в неповторній груповій подорожі з російськомовним гідом "Майя - Кампече - Паленке"!

  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 – Канкун
Прибуття в Канкун. Трансфер з російськомовним гідом. Розміщення в готелі в центрі Канкуна.
Канкун - велике курортне місто, один з найпопулярніших курортів світу, який входить в п'ятірку кращих. Заповзяті американські бізнесмени не залишили без уваги цей унікальний своєю історією і географічним розташуванням куточок землі і перетворили нічим не примітне село в рай для любителів активного і екзотичного відпочинку. Курорт розташувався на піщаній косі, що нагадує цифру 7, шириною 400 м і довжиною в 30 км, розташованого практично паралельно коралового рифу Паланкар. Верхня частина коси виходить на затоку Жінок, де вода майже завжди спокійна, нижня на відкрите море з вражаючому прибоєм. Клімат субтропічний і близький до ідеального, середньорічна температура +30…+32 градуси за Цельсієм.
Цінителі природи і любителі розваг відвідають в околицях Канкуна чудовий екологічний парк Шкарет з підводною річкою, ботанічним садом, шоу дельфінів, колекцією птахів і метеликів, а також найбільшим в світі природним океанаріумом Шель-Ха, у водах якого живуть тисячі видів представників фауни і флори. Канкун - неповторний район на Карибському узбережжі моря, туристам пропонується найширший спектр можливостей: комфортабельний відпочинок в ультрасучасних готелях, розташували на багатокілометрових піщаних пляжах, заняття всіма можливими видами спорту, вечері в ресторанах мексиканської, європейської та східних кухонь, відвідуванням численних нічних шоу і знаменитих дискотек. Гості Канкуна можуть придбати якісні товари з усього світу, але за мексиканськими цінами. Торгівля зосереджена, в основному, у великих торгових центрах Плаза Кукулькан, Плаза Караколь, та ін., проте є і невеликі магазини з великим вибором сувенірів.
Канкун - це щось більше, ніж простягнуті на милі пляжі з білого піску, розкішні готелі і нічні клуби. Всього в двох годинах їзди на машині знаходиться столиця зниклої імперії майя Чичен Ітца. Це місце викликає загальне захоплення, піраміда Кукулькан; крім того, в цій археологічній зоні знаходяться священний колодязь для жертвоприношень, небесна обсерваторія і найбільший в світі стародавній стадіон для гри в м'яч, небесна акустика якого дозволяє почути шепіт на більш ніж за 100 метрів. Для тих, кому цікава історія і культура, можуть відвідати давні руїни міст Тулум і Коба.


День 2 – Канкун, Чичен-Іца, Меріда
Після сніданку ранній виїзд (орієнтовно в 07:30) з Канкуна в археологічну зону Чичен-Іца, де знаходиться одне з 7 чудес світу – піраміда Кукулькана (у списку ЮНЕСКО) і сеноти Ік Кіль (підземне озеро рідкісною природньою красою, сформоване за рахунок провалу в карстових печерах). Дозволяється купатися.
Прибуття в Меріду, оглядова екскурсія по її колоніальним вуличками з соборами і палацами. Особливий інтерес для туристів представляють Площа Незалежності і Пасео дель Монтехо – великий проспект, де розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, побудовані в кінці XIX – початку XX століть. Розміщення в готелі 4**** в Меріді.
Чичен-Іца — політичний і культурний центр майя, священне місто народу Іца, розташований в 75 милях на схід від міста Меріда. У перекладі з мови місцевих племен ця назва означає «Колодязь племені Іца». Археологи вважають його одним з релігійних «місць сили» майя. Визначні пам'ятки: «Храм Кукулькана» — 9-ступінчата піраміда (висота 24 метри) з широкими сходами на кожній зі сторін. (У дні весняного і осіннього рівнодення (20 березня і 21 вересня) приблизно о третій годині дня промені сонця висвітлюють західну балюстраду головних сходів піраміди таким чином, що світло і тінь утворюють зображення семи рівнобедрених трикутників, що становлять, у свою чергу, тіло тридцятисемиметровой змії, «повзучою» по мірі пересування сонця до власної голови, вирізаної в основі сходів); «Храм воїнів у Чичен-Іца» на невисокій 4-ступінчастій піраміді і «Храм ягуара» (обидва з настінними розписами); обсерваторія «Караколь»; 7 «стадіонів» для гри в м'яч («Велике поле для гри в м'яч» — найбільший майданчик з усіх створених майя. Довжина ігрового поля сягає 135 м. Існують деякі свідчення того, що гру в м'яч супроводжувала певна жорстокість); Руїни 4 колонад, що утворюють гігантський прямокутник («Група тисячі колон»); Священний сенот — природний колодязь глибиною близько 50 м, який служив для жертвоприношень.
Меріда заснована іспанським конкістадором Франсиско де Монтехо в 1542 році на руїнах великого поселення майя і перетворився в найбільше місто півострова Юкатан. Особливий інтерес для туристів представляють Площа Незалежності, Ратуша, маєток Каса-де-Монтехо, Собор Сан-Ільдефонсо XVI-го століття – найстаріший в Західній півкулі і монументальний проспект Пасео дель Монтехо, де розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, побудовані в кінці XIX – початку XX століть.

  

День 3 – Меріда, Ушмаль, Кампече, Узбережжя Мексиканської Затоки
Після сніданку ми відправимося в Ушмаль (у списку ЮНЕСКО), одне з найкрасивіших міст майя, приклад величного архітектурного стилю Пуук, який не втратив свою чарівність і в наші дні. Потім ми відвідаємо Кампече, історичний центр якого є Всесвітньою спадщиною, що охороняється ЮНЕСКО. Прибуття на узбережжі Мексиканської затоки. Розміщення в готелі 4*.
Відвідини археологічної зони Ушмаль – одного з найвеличніших міст майя. Місто було колись могутнім форпостом, який захищав від набігів варварів юкатанских майя. «Побудований тричі» - переклад назви міста. Ми побачимо найбільш значущі будівлі цього міста. «Піраміда чарівника» — храм на піраміді (висота 38 м). Усічена чотиригранна піраміда з округленими кутами. Легенда свідчить, що його збудував карлик, син могутньої чаклунки. «Палац правителів», розташований на штучній терасі. Його довжина становить 200 метрів, ширина – 170 і висота 12 метрів. Прямокутна будівля розділено стіною на два великих приміщення, до кожного з яких примикають кімнатки поменше. Палац прикрашений мозаїкою, загальна площа якої 700 квадратних метрів. А також Палац черниць, Дім черепах та ін
Кампече - морська фортеця, порт продутый вітрами, вибілений сонцем... Сонячне Місто... В 16-17 ст через порт Кампече йшов основний потік вантажів з Юкатана в Іспанію, його дуже любили атакувати пірати - кілька десятків штурмів протягом 150 років, захоплення і розграбування міста, терор жителів. Всі знамениті піратські імена відзначилися нальотами на Кампече - Френсіс Дрейк і Джон Хокингс, Вільям Паркер, Генрі Морган і Лорент Граф і багато, багато інших... В Кампече є музей піратів - морські скрині, зброя, карти. Походивши по залах можна зрозуміти різницю між піратами, флібустьєрами, буканирами і корсарами... У форту Сан-Мігель знаходяться археологічні знахідки штату Кампече, в тому числі шість нефритових масок і інші похоронні дари знайдені в Калак-муле в 1984-1994 роках.


День 4 – Кампече, Водоспад Місоль Ха, Паленке
Сніданок. Наша подорож продовжиться в напрямку Сьєрри Лакандона, де ми побачимо вражає своєю красою прекрасний водоспад в оточенні субтропічних джунглів. Тут можна приємно відпочити і скупатися в озері під водоспадом Місоль Ха, бажаючі зможуть відвідати печеру за водоспадом. Переїзд в Паленке. Розміщення в готелі 4* в Паленке.
Місто Паленке – перлина архітектури майя! Білі мереживні гребені храмів на тлі зелених пагорбів, безмовно піднімаються в синє небо! Бездоганно вписані в смарагдовий ландшафт споруди міста – свідчення високої майстерності і смаку давніх майя. Вражаючі палаци і Піраміди, в одній з яких було знайдено поховання правителя міста – Пакаль. Зображення на кришці саркофага викликало нескінченні вчені суперечки. Відомий швейцарський дослідник Еріх фон Денікен побачив на кришці саркофага космонавта, «жмущего на педаль»... Інші дослідники також побачили в окремих зображеннях на стінах храмів сліди позаземних цивілізацій. Піраміди Паленке порівняно невисокі. Одна з них – «Храм Графа» - прикрашена рельєфами і геометричними фігурами. Не менш красивий «Храм Лева». На вершині цієї піраміди можна виявити маленьке святилище. Можна також відвідати «Храм Сонця», «Храм Хреста», «Храм листяного хреста».
Всього в 20 км від Паленке можна побачити ще одне диво – водоспад Місоль Ха, що знаходиться прямо серед сельви, як і Паленке. Назва «Місоль Ха» в перекладі з стародавнього мови чоль означає саме «водоспад». Вода падає з висоти понад 35 метрів, утворюючи під водоспадом справжній природний басейн, в якому при бажанні можна скупатися! Позаду водоспаду є справжнісінький грот, і туди можна зайти без особливих зусиль. Недалеко від водоспаду є невеликі будиночки, в яких можна переночувати або провести приємний уїк-енд. У 1987 році там були зняті фінальні сцени фільму "Хижак" з Арнольдом Шварценеггером.


День 5 - Археологічна зона Паленке, Четумаль
Сніданок. Сьогодні ми відвідаємо, мабуть, найкрасивіші археологічні руїни зниклої цивілізації Майя Паленке. Протягом 2-3 годин ми зможемо вивчати скарби цього містичного місця, де будови доіспанського періоду потопають у тропічної рослинності. Тут, окрім інших неймовірних відкриттів, була знайдена знаменита могила Правителя Пакаль II.Розміщення в готелі 4**** у р. Четумаль.
Четумаль — місто на південному сході Мексики, Назва походить від слів майяйского мови і в перекладі означає «місце, де ростуть червоні дерева». Місто було засновано 5 травня 1898 року віце-адміралом ВМС Мексики Отон Помпейю Бланко Нуньєсом де Касересом, як Пайо-Обіспо, але був перейменований в Четумаль в 1937 році.
В Четумалі знаходиться значуща військово-морська база, а також зона безмитної торгівлі. У місцевих магазинах можна придбати товари зі всього світу за низькими цінами. За подібними покупками з'їжджаються громадяни сусідніх країн — Белізу і Гватемали. Спочатку місто був забудований дерев'яними будинками під бляшаною дахом, але багато з них були зруйновані ураганом 1950 року, після чого частина міста була перебудована. Широкі вулиці йдуть прямо в рідкий ліс. Північно-західніше Четумаля, на відстані, приблизно, 40 кілометрів знаходиться село Бакалар. Місцева визначна пам'ятка — природний басейн Сеноті-Azul, має глибину понад 60 метрів. Вода в ньому — незвичайного блакитного кольору. Поблизу сусідньої Лагуни-де-Сьете-Колорес можна оглянути старовинний іспанський форт.
Ближче до шосе Хутро 186, за оброблені полями у джунглів знаходиться археологічна зона Коунлич, найцікавіше з місцевих будівель — Храм масок. Це ступінчаста піраміда, побудована в VI столітті. Вона присвячена богу Сонця. Сторону, звернену на схід, прикрашають маски. Північніше Коунлича, в 29 кілометрах від села знаходяться стародавні руїни Дсибанче.

  

День 6 – Четумаль, Канкун
Після сніданку відправлення в Канкун або Рів'єри Майя. Прибуття приблизно в 6 вечора*. Розміщення в готелях.
*Рекомендуємо не планувати вильоти з Канкуна в день закінчення туру, а зупинитися в готелі як мінімум на одну ніч. Майте на увазі, що реєстрація в аеропорту починається не пізніше, ніж за 2,5-3 години до вильоту.


Вартість програми на 1 особу в доларах США при розміщенні:


 Готелі

SGL

DBL

TRP

CHILD з двома дорослими

Канкун (1н)

Hotel B2B 5*

www.b2bhotel.com.mx

915

720

705

470

Мерида (1н)

EL Castellano 4*

www.elcastellano.com

Кампче (1н)

Tucan Siho Playa 4*

www.tucansihoplaya.com

Паленке (1н)

Villa Mercedes 4*

www.hotelesvillamercedes.com

Четумаль (1н)

Holiday Inn 4*

www.holidayinn.com

*готелі можуть бути замінені на інші, тієї ж категорії


У вартість входить:
- проживання по програмі, готелі 4* (готелі можуть бути замінені на рівноцінні)
- харчування - сніданки
- переїзди в автобусі першого класу з кондиціонером і туалетом (якщо група буде складатися з 15 або менш людина, то буде подано міні-вен з кондиціонером)
- російськомовний компетентний, досвідчений гід протягом всієї подорожі
- вхідні квитки на всі пам'ятки по програмі
- чайові покоївкам, носіям і офіціантам (сніданок)


У вартість не входить:
- міжнародний авіапереліт від 1650 у.е
- проживання в готелі до / після закінчення туру
- трансфер "аеропорт – готель" у центрі Канкун
- трансфер в готель, звідки буде починатися програма
- трансфер "готель в Канкун / Рів'єра Майя – аеропорт" (після закінчення туру)
- чайові гіду та водієві
- оплата перевантаження багажу
- алкогольні та прохолоджувальні напої
- чайові гідам, водієві, персоналу в готелі, ресторанах
- додаткове живлення
- страховий поліс (0.98 дол.США / чол/день)
- банківські послуги – від 60 дол.США платіж


Примітка:
Ануляція здійсненої броні або будь-яка її модифікація обкладається штрафом;
Запрограмований маршрут може бути змінений. При цьому кількість екскурсій не змінюється.
Готелі можуть бути замінені на рівноцінні.