Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Сафарі → Сафарі: перше знайомство з Кенією


Дати заїзду - під запит
Вартість туру на особу – від £1638 /особу
Переліт оплачується додатково
Тривалість – 7 ночей


Груповий тур з англомовним гідом: 

Нейробі – національний парк Амбоселі – Тсаво Вест – Шетані Лава Флоу – Мзіма Спрінгс.


Сафарі: перше знайомство з Кенією – ідеальний спосіб насолодитися смаком дикої природи національних парків та заповідників Африки! Вас здивує чудове співвідношення ціни та якості!


  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 – Найробі, національний парк Амбоселі
Після прибуття в Найробі, Ви вирушите на південний захід прямо до Національного парку Амбоселі, до підніжжя гори Кіліманджаро. Прибуття в Ol Tukai Lodge. Після обіду, є чудова нагода насолодитися сафарі в Амбоселі, що відомий своїми приголомшливими краєвидами "Кілі" (за сприятливих погодних умов) з його вражаючою популяцією слонів. В еко-системі парку проживає близько 1000 слонів, включаючи найбільші в Африці. Можна побачити буйволів, левів та бегемотів на відкритих саванах і болотах.
Повернення в Ol Tukai Lodge на вечерю і ночівлю.


День 2 - Національний парк Амбоселі
Ранкове/полудневе/денне сафарі на посушливих рівнинах Амбоселі. Ви матимете можливість побачити бізонів та деяких великих кішок.
Ночівля: Ol Tukai Lodge.


День 3 - Національний парк Тсаво Вест
Після сніданку поїздка на південний схід до національного парку Тсаво Вест. Зробіть вражаючі знімки під час проходження Шетані Лава Флоу, потім переїзд до Kilaguni Serena Lodge на обід. З приголомшливим видом на Чулу Хіллз, Kilaguni був одним з перших готелів, які були побудовані в національному парку ще з 1962 року. Тут розташована розкішна тераса, з якої ви можете насолоджуватись африканськими заходами сонця і водопоєм. Відвідання полуденного сафарі в суворій пустелі і поверненя на вечерю і дві ночі.
Ночівля: Kilaguni Serena Lodge.


День 4 - Мзіма-Спрінгс
Насолоджуйтесь сафарі в історичному національному парку Тсаво Вест, що славиться своїми червоними слонами, пофарбованими ґрунтом, яким вони покривають себе! Також можна відвідати Мзіма-Спрінгс – яскравий оазис природних джерел та кришталево-чистих басейнів, які формують важливу частину екосистеми – місця проживання бегемотів і крокодилів. Перебування: Kilaguni Serena Lodge.

  


День 5-6 – Тсаво Вест
Виїзд у Тсаво після сніданку. Ми наполегливо рекомендуємо Вам продовжити дослідження Африки, полетівши на екзотичний острів Занзібар – ідеальне місце для спокійного пляжного відпочинку, як доповнення до сафарі. Крім того, Ви можете повернутися до Момбаси для вашої подальшої подорожі.


У вартість включено:

- проживання в 4-зіркових лоджах
- гарантований транспорт (максимум 6 пасажирів)
- англомовний водій/гід
- власне сафарі, огляд визначних пам’яток
- паркові збори, трансфер
- пляшка води кожного дня на одну особу
- бутильована вода в тривалих поїздках
- харчування - HB (напівпансіон)


Додатково оплачується:

- міжнародний переліт
- чайові
- особисті витрати


УВАГА: 

маршрут та місця проживання можуть бути замінені альтернативними за необхідністю.

Мінімальний розмір групи - 2 особи, мінімальний вік - 12 років.
Вітається середній рівень фізичної підготовки для походів.

+ Поєднайте сафарі з пляжним відпочинком у комбінованому турі з перебуванням в одному з найгарніших пляжних готелів Східної Африки.