Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Новорічні та Різдвяні тури  Різдвяна Італія


 


Дати туру – під запит

Тривалість  8 днів

Вартість 699$  на особу з перельотом


На Вас очікує дивовижна атмосфера стародавніх міст, відвідування світового центру християнства, а також захоплюючі екскурсії та незрівнянна італійська кухня.  Під час святкового туру Ви побуваєте в найзначніших містах Італії – Мілані, Римі, Флоренції, Неаполі, Пармі. На Вас очікують оглядові екскурсії, які включені у вартість туру. Але при цьому у Вас буде можливість обрати факультативні екскурсії, що допоможе нам зробити Вашу подорож максимально цікавою.


ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 - Мілан

Збір групи в аеропорту Бориспіль о 8:30. Зустріч з гідом. Виліт з Києва до Мілану в 10:40.

Прибуття до Мілану о 12:40 за місцевим часом. Збір групи в аеропорту Мілана.

Оглядова екскурсія містом.

Мілан – друге за величиною місто в Італії, вважається однією зі столиць моди. Це старовинне місто, яке має безліч архітектурних пам’ятників, цікавих легенд та велику кількість затишних кафе. Ви побачите Кафедральний собор Санта-Марія-Нашенте, такі дивовижні спорудження як замок Сфорцеско, театр Ла Скала, Тріумфальну арку та інші визначні місця.

Зупинимось на одній визначній пам’ятці Мілану.

Кафедральний собор Санта-Марія-Нашенте – п’ята за величиною церква у світі. Розташована в самому центрі Мілану та є його символом. Це готична будівля має безліч шпилів та скульптур. Будівництво розпочалось в 1386 році, але повністю завершити собор вдалось лише до 1965 року.

Вільний час.

Ночівля.

  

День 2 - Флоренція

Сніданок.

Переїзд до Флоренції. Можливість відвідати Пізу.

Оглядова екскурсія Флоренцією з російськомовним гідом.

Флоренція -  місто-музей, яке по праву називають батьківщиною епохи Відродження. Тут жили та творили Петрарка, Боккаччо, Данте, Макіавеллі, Леонардо да Вінчі, Мікеланджело, Боттічеллі, Донателло, Рафаель та інші генії світового мистецтва. Крокуючи містом постійно споглядаєш витвори мистецтва та архітектури.

За бажанням (за додаткову плату) відвідування Галереї Уффіці та Палаццо Пітті з російськомовним гідом.

Галерея Уффіці є одним з найвідоміших музеїв світу, завдяки великій кількості унікальних творів мистецтва. Галерея розташована в самому центрі Флоренції. Вона  зберігає полотна видатних італійських художників. Серед них Боттічелі, Джотто, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі та Рафаель.

Палаццо Пітті – художній музей у Флоренції. Більшу частину приміщення палацу займає картинна Палатинська галерея, в основу якої покладена колекція герцогів Медичі. В цьому ж місці розміщено декілька музеїв: музей срібла,  костюму, карет, галерея сучасного мистецтва.

Поселення в готель. Ночівля.

  

День 3 - Флоренція    

Сніданок.

Вільний день у Флоренції.

Для бажаючих – факультативна екскурсія до Сієни + Монтепульчано (50 євро)

Монтепульчано та Монтальчино – два великих міста та два великих вина. Історичний центр Монтепульчано відоме не лише своїми визначними місцями, але й історичними погребами та майстрами чеканки по міді.

 

День  4 -  Рим

Сніданок

Переїзд до Риму. Увага: пересування Римом лише у громадському транспорті.

Поселення до готелю. Оглядова екскурсія містом.

Рим – «місто семи пагорбів», колискова європейської культури, столиця християнства та символ історії людства. Ви познайомитесь з історією створення папської резиденції та виникнення суверенної держави Ватикан, відвідаєте музеї Ватикану, в яких зберігається найбільша колекція скульптур, живопису, старовинних картин та гобеленів. До маршруту включено: галерея, приватні капели пап, які розписані великим живописцем Відродження, Сікстинська капела, Базиліка Святого Петра.

Оглядова екскурсія Римом, під час якої перед Вами відкриються основні архітектурні пам’ятки, які є відображенням різних епох та стилів вікової історії міста: Колізей, Римські Форуми, Пантеон, центральну вулицю Дель-Корсо, фонтан ді Треві, площу Венеції, Капітолійський пагорб та багато інших цікавих місць.

Колізей -  одна з грандіозних споруд, які збереглись до нашого часу, є символом величі та могутності Стародавнього Риму.  Протягом століть Колізей був головною ареною Римської Імперії, де відмічались свята та проводились знамениті бої гладіаторів. Місце де відчуваєш історію.

Ночівля.

  

День 5 – Рим – Неаполь – Помпеї

Сніданок. Вільний день в Римі.

За бажанням – додаткова екскурсія Неаполь + Помпеї ( 60 євро).

"Vedi Napoli e muori – Перед смертю побачити Неаполь!» - так захоплено відзиваються мешканці Неаполя про своє рідне місто, яке розташоване на півдні Італії в центрі Неаполітанської затоки. Неаполь – третє за величиною місто Італії, місто контрастів, батьківщина піци та колиска класичної неаполітанської музики.  

Помпеї – колись процвітаючий курорт заможних римлян. В 79 р. до н.е. місто повністю було поховане під попелом та лавою при виверженні Везувію і виявлене лише в 1600 році. Стародавні малюнки та символи, маєтки заможних та хижі бідних римлян, старі крамниці, таверни та публічні будинки допоможуть Вам скласти враження про те, як саме жили люди тисячу років тому.

 

День 6 – Рим

Сніданок.

Вільний день в Римі.

Для бажаючих – можливість відвідувати Ватикан.

Музеї Ватикану – Комплекс музеїв, які розташовані на території держави Ватикан. Їх колекції створені римськими папами,  та об’єднують художні роботи класичних майстрів, включаючи твори епохи Відродження.

  

День 7 – Парма

Сніданок.

Переїзд до Парми.

По дорозі зупинка в Ассізі.

Екскурсія містом.

Парма відома своєю прекрасною архітектурою та околицями. Тут був заснований один з найстаріших у світі вищих навчальних закладів – Пармський університет.

Ночівля.

 

День 8 – Мілан – Київ

Переїзд до аеропорту Мілана, Мальпенса.

Виліт на Київ а/к МАУ о 13:40.

Прибуття до Києва о 17:20.