Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Різнобарвна Америка


Дати туру – під запит
Вартість туру на особу – від 2300 дол/особу у DBL
Переліт оплачується додатково
Тривалість – 14 днів

  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 – Початок туру. 

Виліт в Лас-Вегас. Розміщення в готелі. Вільний час.


День 2 – Вільний день в Лас-Вегасі

Сніданок. Вільний день в Лас-Вегасі. Відвідування казино (огляд інтер'єрів грандіозних готелів, вечірніх шоу, в тому числі Cirque du Soleil*). Можлива факультативна екскурсія* в «Гранд-каньйон – Захід» з польотом на вертольоті над каньйоном і оглядом панорамної площадки Skywalk. Повернення в Лас-Вегас.


День 3 – Екскурсія в Долину Смерті.

Сніданок. Переїзд і екскурсія по Долині смерті - найнижчій точці Північної Америки, міжгірської западини долини Мохав. Зупинка на місцях, відомих фотографів з усього світу: «Палітра художника», «Забріскі-пойнт», «Поле для гольфу». Переїзд по Каліфорнії. Ночівля в готелі.


День 4 – Національний Парк Йосеміті.

Сніданок. Фото зупинка біля озера Моно-Лейк, що живиться потоками танучих льодовиків. Переїзд в Національний парк «Йосеміті», знаменитого гранітними скелями і водоспадами у хребтів Сьєрра-Невада. Ночівля в районі заповідника.


День 5 – Йосеміті. Переїзд в Сан-Франциско.

Сніданок. Продовження знайомства з заповідником. Огляд гігантських секвой в парку «Йосеміті». Переїзд в Сан-Франциско. Розміщення в готелі. Вільний час.


День 6 – Сан-Франциско.

Сніданок. Повний екскурсійний день в Сан-Франциско: огляд пірсу 39 з колоніями морських левів, вікторіанської і сучасної архітектури, кварталів Твін Пікс, Ломбард-стріт, «російських» гірок, мосту «Золоті ворота». Після обіду – вільний час для відвідування знаменитої в'язниці Алькатрас* або поїздки* до фешенебельного передмістя Саусаліто. Увечері – відвідування ресторанів, спортивних заходів, шоу Cirque du Soleil*. Ночівля в готелі.

  

День 7 – Переїзд в Монтеррей.

Сніданок. Переїзд в Монтерей мальовничою дорогою вздовж тихоокеанського узбережжя. Шлях включає знамениту «17 мильну дорогу» з численними фото зупинками. Вільний час і ночівля в готелі.


День 8 – Китове Сафарі і замок на тихоокеанському узбережжі.

Сніданок. Можлива організація прогулянки на катері з китовим сафарі*, відвідування океанаріуму*. Огляд колонії морських слонів. Відвідування замку Херста* – одного з найкрасивіших і найбагатших закладів на тихоокеанському узбережжі. Переїзд в «датське» село Сольванг з численними будинками, побудованими в скандинавському стилі. Вільний час. Нічліг.


День 9 – Лос-Анжелес.

Сніданок. Переїзд в Лос-Анджелес. Зупинки в районах Санта-Барбара, Малібу, пляжі Санта – Моніка, кварталі Венеція («Venice»). Екскурсія по місту з оглядом кварталів Голлівуд, Беверлі-Хіллз, Сансет-бульвар. Ночівля в готелі.


День 10 – Лос-Анжелес.

Сніданок. Вільний день в Лос-Анджелесі для продовження знайомства з визначними пам'ятками міста: Діснейлендом*, парком «Юніверсал»* і багатьох інших. Для бажаючих факультативна поїздка* на цілий день в Палм-Спрінгс з підйомом на оглядовий майданчик. Повернення в готель.


День 11 – Сан-Дієго.

Сніданок. Переїзд в Сан-Дієго. По дорозі зупинка в кварталі Неаполь, де мешкають заможні каліфорнійці, огляд легендарного судна «Королева Марія». Ночівля в готелі.

День 12 – Сан-Дієго.

Сніданок. Екскурсійний день в Сан-Дієго з оглядом визначних пам'яток міста: набережної Ла Хойа з гніздами птахів та колоніями морських левів, кварталу газових ламп, готелю «Коронадо» (де знімався фільм «В джазі тільки дівчата»). Повернення в готель.

  

День 13 – Сан-Дієго.

Сніданок. Вільний день в Сан-Дієго. Можливе відвідування парку Sea World* і кращого у світі зоопарку*. Завершення туру. Виліт з Сан-Дієго в цей або на наступний день.


День 14 – Сан-Дієго. Закінчення туру.

Сніданок. Виліт з Сан-Дієго.
Після закінчення програми можна відправитися в короткий круїз* з Сан-Дієго в Мексику (віза не потрібна)/ 2-х тижневий круїз* на Гавайські острови.


Вартість туру включає:
• ночівля в готелях 3* або туристичного класу в двох-тримісних номерах з душем, WC;
• сніданки в готелях;
• проїзд автобусом по маршруту;
• екскурсії російською мовою, зазначені в програмі;
• послуги супроводжуючого на маршруті.


Вартість туру не включає:
• оформлення візи та послуги кол - центру (160дол.);
• проїзд на міському транспорті;
• додаткові екскурсії, круїзи, шоу, відмічені зірочкою - *;
• вхідні квитки;
• авіаквиток, трансфери а/п - готель - а/п;
• оренду аудіо-комплекту на весь тур – 20 дол.;
• чайові водіям;
• медичне страхування.