Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна → Тури → Тест-драйв автомобілів → Пригодницький тур Porsche в Румунію


Тривалість: 6 днів


Мінімальна кількість учасників: 16 осіб


Визначні пам’ятки:
- Трансальпіна («Дорога дияволу») та гори Паранг
- Озеро Балео та гребля Відрару
- Шосе Трансфагарасан

Румунія... Всесвітньо відома країна завдяки роману Брема Стокера "Дракула", що пропонує набагато більше, ніж просто відомі історії жахів. Північну частину країни займають гори, але на південь простягається широка Дунайська долина, яка служить природним заповідником для незліченних видів птахів. Міста поглиблені в сумбурне сучасне життя, а села є більш традиційними. Коротше кажучи, Румунія – країна контрастів, тому вона просто створена для пригод - особливо з Porsche.


  


Маршрут туру:

День 1. Прибуття в Бухарест
По прибутті в Бухарест, Вас зустрінуть і доставлять в готель. Розміщення в готелі Radisson Blu. Після обіду можна оглянути місто. Обов’язково потрібно прогулятися по Calea Victoriei -найстарішій головній дорозі Бухареста. Ви також побачите найбільшу будівлю в Європі - Палац Парламенту.

День 2. Бухарест – Бран – Брасов – Сігішоара
Наступного дня настане незрівнянний момент – Ви сядете за кермо Вашого Porsche. Сьогодні Ви відвідаєте легендарний замок Дракули. Тут мороз дійсно проникає під шкіру, навіть серед білого дня. Такі ж відчуття дає водіння спортивного автомобілю південним Карпатським регіоном. Ви зможете насолодитися красою пейзажів Трансильванії. Вечеря та нічліг в готелі Casa Georgius Krauss, що розташований середньовічній фортеці Сігішоара ще з 13-го століття.

День 3. Сігішоара – Сібіу
Третій день дороги приводить обнесеного стінами середньовічного міста Сібіу, яке було призначене культурною столицею Європи на 2007 рік.
Прибуття в місце проживання на найближчі 2 ночі - Hilton, що славиться своєю кухнею.

День 4. Сібіу – Трансальпіна – національний парк Cozia – Сібіу
Одна з найбільш захоплюючих частин туру - одноденна поїздка в Національний парк Cozia через дорогу Трансальпіна. Це територія в центрі Румунії, що охороняється і охоплює гори Cozia та частини гір Капатанії і Лотрулії. На додаток до шаленого різноманіття рослин і дерев, тут близько 70 видів птахів, є дикі кішки, олені, гірські козли, рисі та куниці. Також ви відчуєте унікальний смак пустелі на частково грунтових дорогах. Повернувся в Hilton. Вечеря буде подана в ресторан Villa.


  

Головною родзинкою вашого туру на п’ятий день – поїздка шосе Трансфарагасаан на висоті 2042 метрів - справжньє випробування нервів і майстерності водія. Також відомий як "Дорога Хмар", вона проведе вас через численні тунелі та складні ділянки. Обід в ресторані/ готелі Valea Cu Pesti біля водосховища Відрару.
Самостійне дослідження Бухаресту.

День 6. Виїзд з Бухаресту
Час попрощатися з країною повних незрівнянних контрастів та залишити позаду тепло місцевих людей та красу пейзажів. Після сніданку в готелі, Вас доставлять в аеропорт Бухареста, де ми розходимося. А з собою Ви заберете присмак пригод та незабутні враження від водіння!


Вартість туру – прораховується індивідуально під Ваш запит

Вартість включає:
- 4 дні за кермом Porsche обраної моделі
- 5-денне проживання в готелях зі сніданками:
- ночі в готелі - the Radisson Blu (Бухарест)
- 1 ніч в the Casa Georgius Krauss
- 2 ночі в the Hilton (Сібіу)
- обіди протягом 4х днів, вечері протягом 5-ти днів
- трансфер багажу