Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Тест-драйв автомобілів → Пригодницький тур Porsche в Намібію


Тривалість: 11 днів


Визначні пам’ятки:
- Природна резервація Намібранд та пустеля Наміб
- Подорож на човні заливом Уолфіш Бей
- Національний парк Етоша


Більш ніж Німеччина у два рази, Намібія - найменш густонаселена країна в світі з трохи менше, ніж 2,2 млн жителів. Подорож наповнена контрастами і пригодами. З усіма своїми незайманими ландшафтами, з широким розмаїттям дикої природи і унікальним поєднанням африканських і європейських впливів, Намібія справляє по-справжньому захоплююче враження. Країна тільки й чекає, щоб її відкрили – по воді, повітрям або по землі, точніше, з Porsche Cayenne або Porsche Macan.


  

День 1. Віндхоук
Після прибуття в аеропорт ім. Хосеа Кутакі, Вас зустрінуть і доставлять до місця проживання в Віндхоуку: елегантний готель Heinitzburg. Після реєстрації – вільний час. Розслабитися за вечерею Вам допоможе винний льох готелю - найбільший приватний винний льох у Намібії.
Насолоджуйтеся різноманітністю місцевої та інтернаціональної кухні, у поєднанні з південноафриканськими винами.


День 2. Віндхоук – природна резервація Намібранд
На наступний ранок, ми познайомимо вас з вашим спортивним компаньйоном протягом найближчих кількох днів: Porsche Cayenne або Porsche Macan. Всього в кількох милях від Віндхоук, асфальтна дорога поступається гравійній. Перша світлина: перевал the Spreetshoogte Pass, з якого ви можете помилуватися на захоплюючий дух краєвид пустелі Наміб та прилеглих гірських хребтів. Під час проїзду через місто Солітар, ви дістанетесь до найбільшого приватного національного парку Намібії – природної резервації Намібранд.
Ви проведете ніч в оточенні вражаючої краси пустелі, в Wolwedans Dunes Lodge з прекрасним рівнем сервісу. Тут ідеально поєднуються дика природа та комфорт.


День 3. Природна резервація Намібранд - Сосуфлей - Намібранд
Наступний день починається рано - ще до сніданку - з екскурсії по всесвітньо відомих піщаних дюнах Сосуфлей, а також . На світанку вирушимо по пустелі Наміб, щоб побачити чудову гру світла й тіні. Після пішохідної екскурсії обміняйтеся своїми враженнями з групою під час сніданку під акаціями. Потім повернення до лоджі, де ви можете провести день на свій розсуд. Ви можете поїхати на місцеві екскурсії, або просто розслабитися біля басейну.


День 4. Природна резервація Намібранд - Свакопмунд
На наступний день Вас та Ваш Porsche Cayenne / Porsche Macan чекатиме національний парк Наміб-Науклюфт. Ви проїдете через Гауб і Куйзеб, до Свакопмунду на шляху до узбережжя Намібії. Тут ще присутні сліди німецького колоніального минулого Намібії. Залиштесь на ніч у готелі the Swakopmund.


  

День 5. Свакопмунд – Уолфіш Бей – Свакопмунд
Цього дня зміняться пейзажі: у Вас буде можливість проплисти на човні по лагуні навколо Walvis Bay. Ви можете побачити дельфінів, тюленів і морських птахів з близької відстані, насолоджуючись свіжими устрицями і закуски. Інша частина дня вольний витратити як завгодно. Увечері, розслабитися за вечерею в одному з кращих рибних ресторанів міста.


День 6. Свакопмунд – Дамараланд
Наступного ранку, Ви попрямуєте до затоки Хентієс. Ви проїдете повз найвищу геологічну особливість Намібії - масив Брандберг, перед Дамаралендом. По дорозі, Ви зупинитесь відвідати кам’яні гравюри і живописні картини на Твіфелфонтейні. У другій половині дня, Ви прибудете до пункту місця ночівлі - the Mowani Mountain Camp. Закінчити день можна вражаючим заходом Сонця над гранітними валунами...


День 7. Дамараланл – національний парк Етоша
Сьогоднішній день присвячений сафарі. Приватний заповідник Онгава знаходиться на південному кордоні. Ongava Lodge – ваш розкішний нічліг на тлі незайманої природної краси.


День 8. Національний парк Етоша
Під час добового сафарі по національному парку Етоша Ви матимете змогу споглядати слонів, жирафів, носорогів, левів і леопардів. Місцеве біорізноманіття на Вас гарантовано справить враження, так само як і Вашзаклад розміщення на найближчі дві ночі - Onguma The Fort - неймовірний будиночок з краєвидом на ріг Етоша.


  

День 9. Національний парк Етоша
Після такого насиченого дня, Ви зможете провести цей день на свій розсуд. Наприклад, у вас є можливість просто розслабитися і насолоджуватися розкішним житлом або поїхатина ще один захоплюючий сафарі-тур.


День 10. Національний парк Етоша – Окаханджа – Віндхоук
В останній день Вашого туру, ви відправилися назад в Віндхоук і готель Heinitzburg, де ви проведете свій останній вечір.


День 11. Від’їзд.
Вас завчасно привезуть в аеропорт, звідки Ви полетите додому, взявши з собою найбільш цінні сувеніри - ваші спогади.


Вартість туру – прораховується індивідуально під Ваш запит

У вартість входить:
- 8 днів водіння обраного Porsche (2 особи на один транспортний засіб)
- розміщення на 10 ночей зі сніданками:
- 2 ночі в готелі Heinitzburg
- 2 ночі в Wolwedans Dunes Lodge
- 2 ночі в the Swakopmund
- 1 ніч в the Mowani Mountain Camp
- 1 ніч в Ongava Lodge
- 2 ночі в Onguma The Fort
- Обід на 9 днів, вечеря на 10 вечорів