Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Перу + Болівія: південноамериканська мозаїка


Дати туру – під запит
Вартість туру на особу – від 4965 дол/особу у DBL
Переліт оплачується додатково
Тривалість – 14 днів


Груповий тур з російськомовним гідом: Ліма (2 н)– Куско (3 м) – Пуно (2 н) – Ла-Пас (1 н) – Уюні (2 н) – Ла-Пас (1 н) - Ліма (2 н).

  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 – Ліма
Прибуття до Ліми. Зустріч в аеропорту і трансфер в обраний готель. Вільний час, відпочинок.
Ліма — столиця і найбільше місто Республіки Перу. Було засновано 18 січня 1535 року іспанським конкістадором Франсіско Піссаро під назвою «Сьюдад-де-лос-Рейєс» («місто королів»). Будівлі колоніального періоду являють собою змішання іспанського і індіанського стилів, так званий креольський стиль, так само є кілька будівель, побудованих з яскраво вираженим мавританським впливом.
Пласа де Армас (Площа Зброї) - головна площа Ліми, в центрі якої розташований бронзовий фонтан XVII століття - найстаріша споруда в Лімі (інші були зруйновані кількома нищівними землетрусами в кінці XVIII століття). На площі знаходяться 3 найбільш важливі будівлі колоніальної епохи: Кафедральний собор з усипальницею Франциско Пісарро, Палац уряду, перед яким щодня опівдні проходить урочиста церемонія зміни варти, Муніципалітет.
Церква і Монастир Сан-Франциско - одна з найкращих колоніальних будівель XVII століття. Стіни критих галерей прикрашені прекрасними кахлями. На території комплексу знаходяться підземні катакомби, яким понад 300 років.
Будівництво Церкви і Монастиря Санто Домінго почалося відразу після заснування Ліми, але було закінчено лише в кінці XVI століття. Саме тут був заснований найбільший Національний Університет Сан Маркос.


День 2 – Ліма
Сніданок - шведський стіл. Оглядова екскурсія по Лімі, починаємо екскурсію з району Мірафлорес, відвідування Парку Закоханих, панорамне відвідування Уака Пуяна, Оливкової парку, Уака Янамарка, старовинних колоніальних садиб, продовжуємо екскурсію по історичному центру міста - собор Сан-Франциско, Центральної Площі, Президентського Палацу, Мерії, площі Сан Мартін. Відвідування одного з кращих музеїв Ліму – Музей Золота, де зібрані безцінні скарби інкської і доінкської епох і чудова колекція старовинної зброї з усього світу. Закінчується наша екскурсія в парку знаменитих Лимских фонтанів, які увійшли в книгу рекордів Гінеса. Повернення в готель.


День 3 – Ліма, Куско
Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт в Куско. Зустріч. Трансфер у вибраний готель. Акліматизація.Тур по місту і 4 найближчим руїн.
Куско був столицею величезної держави індіанців Тіуантинсуйу, за своїми розмірами перевершував Римську імперію в період її розквіту. Місто залите яскравим сонячним світлом. Куско не випадково був центром культу Інті (Світла) — у 2006 році вчені з'ясували: рівень ультрафіолетового випромінювання тут найвищий у світі. Будівлі вражають бездоганним стикуванням великих каменів в стінах і своїми трапецієвидними прорізами для вікон і дверей. Блоки міцно тримаються на місці без жодного розчину.
Ви побачите знаменитий 12-гранний камінь - зразок бездоганної інкської кладки. У верхній частині міста знаходиться фортеця Саксайуаман, виступ якого - ще одна загадка.
Потім відвідаємо руїни Кенко, інкського святилища, де всередині величезної скелі можна побачити вівтар для жертвопринесень; Пука Пукара – фортеця з якої охороняли вхід у місто; і Тамбомачай – водні джерела, де інки віддавали культ води як елементу світобудови.
Відвідування архітектурних комплексів: Фортеця Саксаіуаман, храм Кенко, фортеця Пука-Пукара і храм води Тамбомачай. Відвідування музею Коріканча (Храм Сонця). Повернення в готель. Ніч в готелі.


День 4 – КУСКО, МАЧУ ПІКЧУ, КУСКО
Ранній виїзд з готелю (близько 06:00). Трансфер на з/д станцію і переїзд на поїзді в Агуас Кальєнтес. Потім короткий підйом на автобусі в Загублене Місто Інків – Мачу-Пікчу, який вважається найпотужнішим енергетичним центром Південної Америки. Ви прибудете в Мачу-Пікчу раніше інших туристів, що виїжджають з Куско, і у Вас буде достатньо часу для спокійного огляду Мачу-Пікчу.
Екскурсія, потім любителі активного відпочинку можуть здійснити сходження на Уайна-Пікчу, гору-фортеця, що височіє над Мачу Пікчу, або Храм Місяця, куди вхід був дозволений тільки жінкам.
У другій половині дня спуск в Агуас Кальєнтес, обід в ресторані і повернення в Куско. Розміщення в готелі.
Агуас Кальентес (Аква Калиенте, в перекладі з іспанської означає «гаряча вода») – місто в Перу, який знаходиться в 6 кілометрах від знаменитого Мачу Пікчу, в 1,5 кілометрах ходьби до цього древнього пам'ятника культури інків.
Побудований Пачакутеком в якості імператорської резиденції, а також з метою увічнити своє ім'я в історії, Мачу-Пікчу був третім серед подібних резиденцій-святилищ. За своїм скромним розмірам Мачу-Пікчу не може претендувати на роль великого міста — в ньому не більше 200 споруд.


День 5 - КУСКО (Священна Долина)

Сніданок. Виїзд на екскурсію в Священну Долину Інків. Відвідування художньої ярмарки в містечку Писак (тут можна придбати вироби народних промислів – кераміку, килими, сувеніри, вироби із срібла і шкіри. Відвідування зооцентру «Ауанаканча» де туристи милуються і беруть участь в харчуванні таких чарівних тварин як лами, альпаки, уанако і вікуньї. Знайомляться з процесом вироблення та натурального фарбування вовни. Огляд археологічного комплексу Ольантайтамбо. Одного з найбільш важливих військових споруд Інків. Обід - шведський стіл в ресторані національної кухні «Tunupa». Повернення в готель.
Священна Долина Інків в Андах - долина ріки Урубамба - це місце зародження інкської цивілізації. Завдяки вдалому розташуванню ця долина відрізнялася родючістю і гарним кліматом навіть у часи, коли інші регіони сучасного Перу страждали від багаторічної посухи. Дослідники вважають, що саме легкість, з якою долина забезпечувала продовольством своє населення, дозволила племені Інків в XI столітті звільнити частину людей від землеробства, почати завойовувати сусідні території і створити Велику Імперію Тауантисуйю (мовою кечуа Tawantin Suyu, Tawantinsuyu, Тауантінсуйу, що означає «чотири сторони світла, сполучені разом»).

День 6 – КУСКО, ПУНО
Сніданок. Трансфер на вокзал.
Переїзд на туристичному автобусі в місто Пуно. По дорозі зупинки: Сікстинська капела Америки - Андагуаилильяс, Ракчи-археологічний комплекс присвячені богу Уиракоча. Обід - шведський стіл в містечку Сикуани.
Наступні зупинки: Ла Рая (4400 метрів над рівнем моря) і Пукара, де відвідаємо музей литико. Зразкове о 17.00 — приїзд в Пуно (р. Пуно розташований на березі озера Тітікака, яке вважається самим високогірним судноплавним озером в світі. Саме на озері Тітікака Тур Хейєрдал побудував свій знаменитий тростинний пліт «Кон-Тику»). Розміщення в готелі.
Пуно — місто на південно-сході Перу. Однією з найпопулярніших визначних пам'яток Пуно, є озеро Тітікака – найбільше в світі озеро, розташоване в горах. Саме місто, як і його околиці, повний історичних пам'яток різних періодів, починаючи від древньоіндійського і закінчуючи колоніальною епохою. Кафедральний собор, що знаходиться на головній площі Пуно, побудований в XVII столітті Симоном де Астра. Це велична будівля являє собою гармонійне поєднання стилю бароко з перуанськими національними мотивами. До наших днів в місті зберігся будинок, який був резиденцією віце-короля, графа де Лемоса. Дізнатися про історію міста у всіх подробицях можна в Муніципальному музеї Дреєр, де зібрана колекція предметів побуту, прикрас, керамічних виробів доінкської і інкської культур, а також зберігаються історичні документи про заснування.

  

День 7. ПУНО, ОЗЕРО ТІТІКАКА, ПУНО
Сніданок. Озеро Тітікака, розташоване на кордоні Перу і Болівії – одне з найбільш незвичайних і загадкових місць на нашій планеті. Це найвище у світі судноплавне озеро. Воно знаходиться на висоті 3810 метрів над рівнем моря. Довжина озера 170 км - це найбільше озеро Південної Америки. За переказами, прабатьки інків вийшли з вод Тітікаки.
На озері Тітікака понад 30 островів, найбільш відомі з яких - плавучі острови індіанців Урос. Останній чистокровний урос помер у 1959 році, але сьогоднішні мешканці очеретяних островів живуть, суворо дотримуючись традицій предків. Вони ловлять рибу, полюють на птахів, використовують прибережну рослинність, включаючи очерет, для будівництва будинків, човнів і самих островів. Грунт острова виготовляється місцевими жителями, які плетуть циновки з очерету.
Відвідування Чульпас Силюстани (поховальні споруди у вигляді веж, які використовувалися для поховання представників шляхетського стану племені Кілки).
Вечеря з фольклорною програмою. Повернення в готель.
Озеро Тітікака - найбільше в світі озеро, розташоване в горах. Його глибина, що становить у середньому 140-180 м, максимальна глибина сягає 300 м. По поверхні Тітікака розкидано близько 40 островів. Серед них є ділянки суші природного походження, на більшості з яких живуть місцеві індіанці, а також штучні острови, споруджені місцевим населенням з тростини.


День 8 – ПУНО, ЛА ПАС
Сніданок. Рано вранці за Вами заїде автобус, який довезе Вас до Болівійської кордону. Перетин кордону з Болівією. Переїзд в Копакабану. Болівійський Рим.
Далі подорож триватиме на судні катамаран. Відвідування про-ва Сонця - місце, де, згідно з легендою, зародилася цивілізація інків. Символічний ритуал кальяуайа, під час якого приносяться дари матері-землі. Обід в ресторані на судні з прекрасним видом на озеро.
Продовження подорожі по озера Тітікака і прибуття на болівійський берег. Переїзд в місто Ла-Пас (3.800 м, найбільше місто і неофіційна столиця Болівії). Розміщення в готелі, вільний час.
Копакабана – найбільше на оз.Тітікака місто. Щоб сюди дістатися, треба переправитися на поромі через протоку на озері. Однойменний пляж в Ріо-де-Жанейро названий в честь цього маленького болівійського містечка – вдячний бразильський рибак назвав пляж на честь порятунку від шторму Чорною Мадонною.
Острів Сонця (Ісла-дель-Сол) – легендарна батьківщина інків. Згідно міфології інків, Бог Сонця-Віракоча (Viracocha) – відправив на землю своїх дітей Манко Капак (Manco Kapac) і Мама Ойо (Mama Ojllo), яким призначалося заснувати Імперію Инкаико на острові Сонця. Ісла де ла Луна (Острів Місяця) – територія, де розташовувався монастир, де жили жриці – діви Сонця.
Ла-Пас – політичний, економічний і культурний центр країни. Це найбільш високогірна столиця світу. Нижні квартали міста лежать глибоко в ущелині (3200 м н. у. м.), де повітря вологіше і не такий розріджене. Верхні райони трущоб піднімаються до висоти 4100 м. Прямокутна мережа вулиць колоніального часу збереглася в старих кварталах з традиційними 2-поверховими будинками. У стилі бароко побудовані: палаци 18 ст. — Дієс де Медіна (1775; 3-поверховий з аркадами і сходами у внутрішніх дворах), Вильяверде та ін.; церкви — Сан-Франсіско (близько 1743-84; 3-лопатевий портал з багатим різьбленням), Санто-Домінго (1726), Сан-Педро (1790; склепіння нефу і купол з вапняно-пемзової маси на тростинному каркасі). 


День 9 - ЛА-ПАС, СОЛОНЧАК УЮНІ
Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт в Уюні. 1 година льоту.Зустріч в аеропорту і початок екскурсії. Спочатку відвідування Кладовищі паровозів, Сагайдаком - центр рафінування солі. Продовження екскурсії в Салар, величезна кількість солі. Ви побачите «Водяні очі», навколишні вулкан Тунупа, музей Чантини.
Продовжуючи екскурсію відвідування острова Инкауаси або Рибного острова, знаменитого своїми величезними кактусами та колоритними пейзажами. Далі вас чекає обід.Після обіду - Печера скам'янілих водоростей.Після екскурсії – переїзд і розміщення, відпочинок в готелі солі.
Озеро Солончак Уюні є одним з найбільш цікавих, незвичайних і красивих озер як Болівії так і в усьому світі.
У сезон дощів, з листопада по березень солончак покритий шаром води до 30 см, при цьому формує найбільша в світі дзеркало. Тут можна помилуватися одними з найбільш захоплюючих пейзажів у світі.


День 10 -УЮНІ
Сніданок. В 10.00 починаємо підйом на вулкан Тунупа на джипі 4х4 до оглядового майданчика. З цього місця можна спостерігати за величиною і красою Салар де Уюні.Є така місцева легенда: великі вулкани Тунупа і Куско, що стоять біля Салара – це дружина та чоловік, а інші маленькі вулканчики - це їх діти. А сам білосніжний Салар – це материнське молоко Тунупы, щоб нагодувати їм своїх дітей.
Прогуляйтеся село Кокеса (Coqueza) і відвідайте Чульпарес де Кокеса (печера мумій). В печері ви побачите кілька сидячих прекрасно збережених мумій (дорослих і дітей), глиняний посуд, залишки тканин. Вік деяких мумій – близько 1300 років. Далі, невелика піша прогулянка та обід в Хіріра...
Повернення в Уюні. Відпочинок в готелі.


День 11. СОЛОНЧАК УЮНІ, ЛА ПАС
Сніданок. Трансфер в аеропорт. Переліт в Ла-Пас. Зустріч і трансфер в готель. Далі вас чекає оглядова екскурсія по місту з відвідуванням ринку чаклунів та історичних пам'яток і відвідування долини Місяця.Після екскурсії – повернення в готель. Вільний час.
Ринок Відьом або Меркадо-де-Брухас вважається однією з найбільш незвичайних визначних пам'яток в місті Ла-Пас. Знайти це колоритне місце можна на вулицях Jiminez і Linares. Цікаво, що позаду ринку, на якому торгують в основному місцеві чаклуни і шамани, велично височить собор Іглесія-де-Сан-Франциско. Туристи з великим задоволенням гуляють по Меркадо-де-Брухас. На ринку вдосталь зустрінеш все, що може знадобитися в магії і звичайному житті. Місячна долина (Valle de la Luna) розташована приблизно в 10 кілометрах від центру міста Ла-Пас. Долина отримала свою назву через те, що тутешній рельєф нагадує поверхню Місяця. Гори долини роками руйнувалися під впливом ерозії, створюючи при цьому дивовижні фігури з химерними обрисами. Місячна долина - одна з найвідоміших визначних пам'яток Болівії. 
Місячна Долина примітна ще й тим, що вона служить місцем проведення священного для жителів Болівії свята — Дня Черепів. Ще задовго до вторгнення Колумба корінні народи Анд дотримувалися однієї дуже цікавої традиції, пов'язаної з шануванням духів предків. 

  

День 12 - ЛА-ПАС, ПУНО, ЛІМА
Сніданок - шведський стіл. Переїзд в аеропорт Ла-Пас, переліт до Ліми. По прибуттю вас чекають трансфер в готель.Розміщення в обраному готелі, вільний час.


День 13 - ЛІМА
Сніданок. Вільний день. Радимо взяти екскурсію. Додатково можете замовити екскурсію Паракас-Наска (ранній переїзд на автобусі в Паракас. В порту, 8.00 посадка на швидкісну човен для Екскурсії до знаменитого Канделябру і на острови Балестас. Після 2-х годинної екскурсії Переїзд в аеропорт на автобусі. Політ над Лініями Наска. ($560/чол). Обід в ресторані національної кухні.У другій половині дня повернення до Ліми.
Острови Балестас, розташовані в Тихому океані, недалеко від Паракаса. Висаджуватися на островах заборонено, однак човни практично впритул наближаються до скель, завдяки чому їх екзотичних мешканців можна розглянути з мінімальної відстані. Різноманіття фауни Балестас і затоки Паракаса обумовлено проходить тут холодним плином Гумбольдт. Одні з самих незвичайних мешканців островів – пінгвіни Гумбольдт, єдині пінгвіни, що зустрічаються на території Перу і в даний час знаходяться на межі зникнення. Тисячі морських птахів, що кружляють над островами: пелікани, кондори, олуші, фламінго. На скелястих пляжах гріються під сонцем морські леви. У прибережних водах островів Балестас часто можна побачити дельфінів. На зворотному шляху зупинка для огляду знаменитого геоглифа Канделябр, висіченого на скелі в північно-східній частині затоки Паракас. Малюнок становить 120 метрів заввишки і вважається частиною знаменитих ліній Наска (кращий огляд на геоглиф відкривається саме з боку моря).
Лінії і фігури Наски - одна з найбільших загадок історії. Вони займають площу близько 500 км2. У цьому районі налічується близько 800 прямих ліній, близько 300 геометричних фігур, і близько 70 фігур тварин і рослин. Найвідоміші постаті - це кіт, астронавт, мавпа, собака, кондор, павук, колібрі, дерево, руки, фламінго і папуга. Всі лінії і фігури можна побачити тільки з висоти пташиного польоту, тобто приблизно з 600 метрів, тому огляд проводиться на маленьких 4-х або 6-ти місцевих літаках.


День 14 - ЛІМА
Сніданок. Вільний час в Лімі. Трансфер в аеропорт.

 

Місто

Готелі

SGL

DBL

TRPL

Готелі 3*

$ 5998

$ 4965

$ 4885

Ліма (4 ночі)

Casa Andina 3*

www.casa-andina.com

Куско (3 ночі)

Hotel Sueños del Inka 3*

www.suenosdelinka.com

Пуно (2 ночі)

Hotel Hacienda Puno 3* *

www.haciendapuno.com

Ла Пас (2 ночі)

Presidente Hotel 4*

www.hotelpresidente-bo.com

Уюні (2 ночі)

Hotel de Sal Luna Salada 4*

www.lunasaladahotel.com.bo або

Cristal Samana Salt Hotel

hotelcristalsamana.com.bo або

Palacio de Sal Hotel

www.palaciodesal.com.bo

Готелі 4*

$ 6598

$ 5328

$ 5185

Ліма (4 ночі)

Hotel Jose Antonio 4*

www.hotelesjoseantonio.com

Куско (3 ночі)

Hotel Dorado 4

www.hotelessanagustin.com.pe

Пуно (2 ночі)

Hotel Royal Inn 4*

www.royalinnhoteles.com

Ла Пас (2 ночі)

Presidente Hotel 4*

www.hotelpresidente-bo.com

Уюні (2 ночі)

Hotel de Sal Luna Salada 4* або

Cristal Samana Salt Hotel або

Palacio de Sal Hotel

*готелі можуть бути змінені на готелі тієї ж категорії
***можливий заїзд на інші дати

У вартість входить:
- внутрішні авіаперельоти Ліма – Куско, Хулиака (Пуно) – Ліма, Ла Пас – Уюні – Ла-Пас
- проживання в готелях, стандартні номери
- харчування згідно програми
- екскурсії з російськомовним перекладачем, згідно програми (крім перетину оз.Тітікака і на солончаку Уюні, вони проходять з англомовним супроводжуючим)
- Залізничний квиток клас Expedition в Мачу Пікчу


У вартість не входить:
- міжнародний авіапереліт (найбільш зручний через Амстердам, від 995 дол), вартість залежить від авіакомпанії, маршруту, сезонності
- таксі до аеропорту (на внутрішні і міжнародні вильоти)
- оплата перевантаження багажу
- алкогольні та прохолодні напої
- додаткове харчування
- чайові
- додаткові екскурсії
- віза в Болівії (радимо відкривати заздалегідь в Києві)
- страховий поліс (0.98 дол. США/чол/добу)
- банківські послуги


УВАГА: для громадян України для відвідування потрібна віза в Болівії. Можна відкривати її на кордоні Перу і Болівія, але для уникнення затримок радимо її відкривати в Києві. Термін оформлення: 3 дні не термінова, 1 день – термінова.


Документи необхідні для оформлення тур. візи Болівії
- закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців
- ксерокопія головної сторінки
- каповнена анкета
- 1 фото 3х4
- довідка з місця роботи
- копія бронювання авіаквитків туди і назад
- готельне бронювання або запрошення
- довідка про щеплення проти жовтої лихоманки (для туристів планують відвідування джунглів)