Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Портфоліо Авторські тури → Непал - подорож по місцях силиМаршрут: Катманду – Патан – Нагаркот – Покхара – Національний парк Читван - Катманду

Тривалість 11 днів

ПРОГРАМА ТУРУ

День 1. Зустріч в аеропорту Бориспіль (Київ). Переліт Київ - Шарджа. Пізній виліт з Шарджі в Катманду. Катманду - столиця Непалу, історичний, економічний, політичний і культурний центр країни. Столиця серйозно постраждала від землетрусу 2015 року, але незліченні буддистські і індуїстські храми, від ступи Боудданатх до крихітних вуличних вівтарів в стінах будинків, як і раніше наповнюють місто містичної енергією.

День 2. Зустріч приймаючою стороною в аеропорту, трансфер і поселення в готель Tibet. Вільний час та відпочинок в готелі. Пізніше - огляд міста: Площа Дурбар, Ступа Сваямбунатх і можливість зустрітись з богинею Кумарі. Вечеря і ночівля в готелі. Ступа Сваямбхунатх - найстаріша в Непалі, за переказами їй 2000 років, знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Ступа знаходиться в 3 км на захід від м Катманду на підвищенні 77 км над долиною Катманду, що дає можливість насолодитися приголомшливою  красивою панорамою.

День 3. Сніданок у готелі. Виїзд на екскурсію в місто Патан, відомий як центр мистецтв та ремесла. Огляд Ступи Боднатх, яка вважається основним центром тибетського буддизму в Непалі. Огляд відомого храмового комплексу Пашупатинатх, а також можливість спостерігати за похоронної церемонією. Спілкування і фотографії з місцевими Садху - індійськими аскетами, відлюдниками і йогинами. Вечеря і ночівля в готелі Club Himalaya. Комплекс Пашупатінатх - найбільш шанований і значимий храм бога Шиви. Пашупатінатх славиться своєю чудовою архітектурою. Він є центром щорічного паломництва в день Маха Шиваратрі. Вхід на територію головного храму дозволяється тільки індуїстам, проте відвідувачі можуть оглянути храм зовні. Храм добре проглядається з східного берега річки Багматі. Тут можна спостерігати похоронні церемонії - спалюванн на вогні (кремація). Храмовий комплекс Пашупатінатх – це улюблене місце садху і йогів.

День 4. Сніданок та виїзд з гідом в Нагаркот, неймовірне місце з яскравим видом на Гімалаї. По дорозі прогулянка в Бхактапур. Далі, прибуваємо в готель  Pokhara Grande, з якого відкривається неймовірна панорама гір. Вільний час та ночівся з вечерею у готелі. Нагаркот знаходиться в 32 км. Від Катманду, далеко від шуму і напруженого трафіку, славиться видом на Гімалайський хребет, що простягнувся від Дхаулагирі на заході і на Еверест, що простягнувся до Канченджанґа на сході. Це місце в долині Катманду, з якого в гарну погоду відкривається дивовижний вид на Гімалаї.

 День 5. Зустріч світанку в готелі. Ранній переїзд з Нагаркот у Покхару - мальовниче місто на озері біля підніжжя Гімалаїв і поселення в готелі. Прогулянка на човні і огляд храму Шакті посеред озера Фева. Вечеря і ночівля в готелі Pokhara GrandeПокхара - місто на озері біля підніжжя Гімалаїв. Особливий шарм цих місць надає озеро Фева і підноситься пік Маччапучре (6,977 м), які створюють атмосферу спокою та уміротворення. Долина, навколо Покхари, наповнена тиковими лісами, бурхливими ріками і дзеркальними озерами. Найприголомшливішим видом, який відкриває Покхара для своїх відвідувачів, є панорама гірського масиву Анапурна, який тягнеться зі сходу на захід. Вважається, що Покхару відкрили в минулому столітті хіпі, тому курорт називають «світовою столицею хіпі 70-х».

День 6. Ранковий міні трек-сходження до оглядового майданчику в Саранкоті для зустрічі сходу сонця, з якого відкривається панорама засніжених піків Гімалаїв. У другій половині дня відвідування водоспаду Девіса з басейном бажань, печер Гуптешвар в яких медитував Шива і табори біженців Тибету.

День 7. Після сніданку виїзд в Національний Парк - Читван (найкраще місце дикої природи в Азії). Вільне час. Вечеря і ніч в готелі Jungle Villa Resort. Чітван відомий протягом століть як одне з кращих місць дикої природи в Азії. Різноманітна флора і фауна цього регіону приваблює відвідувачів з усього світу. Це «серце джунглів» розташоване на території колишніх королівських мисливських угідь. Найзахоплюючий спосіб для сафарі в парку - поїздка на слонах. Тут можна зустріти королівського бенгальського тигра, гаура (найбільшого представника великої рогатої худоби в світі), носорогів, оленів та інших місцевих мешканців. Найкращий спосіб для спостерігання крокодилів і птахів - спуск на каное вниз по річці.  

День 8. День пригод в парку Читван, сафарі, при гарній погоді прогулянка на слонах, душ з хобота, відвідування села Тару. Вечеря і ніч в готелі.

День 9. Виселення з готелю та повернення в Катманду (8 годин в дорозі). По прибуттю - розміщення, вечеря і нічліг в готелі Hotel Yak and Yeti.

День 10. Після сніданку, вільний час в Катманду. Бажаючі можуть політати над Гімалаями на світанку або покататися на рикші і отримати задоволення від шопінгу в ройоні Тамела. Близько 18:00 вечеря з національними танцями в ресторані Utsav. По завершенню - трансфер в аеропорт і виліт в Шарджу.

День 11. Переліт Шарджа – Київ (Бориспіль).


Вартість туру – від 1628 дол/особу зі сніданками і включаючи авіапереліт 

(точна вартість під запит – залежить від якості готелів, к-ті людей, дат туру).