Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Новорічні та Різдвяні тури  Мексика (Новий Рік 2016): гранд тур


 


Дати туру – під запит
Вартість туру на особу – від 1915 дол/особу у DBL
Переліт оплачується додатково
Тривалість – 9 ночей / 10 днів


Груповий тур з російськомовним гідом: Мехіко (3 н) – Оахака (1 н) – Теуантепек (1 н) – Сан-Крістопаль (1 н) – Паленке (1 н) – Кампече (1 н) – Меріда (1 н).

Запрошуємо Вас на зустріч Нового Року в Мексиці. Ви побачите 10 пам'яток, що входять до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відвідаєте міста доколумбової епохи (Монте Альбан, Ушмаль) та історичні центри колоніальних міст (Оахаки, Кампече і Сан-Крістобаль-де-Лас-Касаса), відчуєте захоплення від одного з природних чудес Північної Америки - Канйону дель Сумідеро.

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 – Мехіко

 

Прибуття в Мехіко. Зустріч в аеропорту з російськомовним гідом, трансфер в обраний готель.

Мехіко - столиця Мексики, політичний, економічний, промисловий та культурний центр держави. Названий на честь ацтекського бога війни Мехітлі. В Мехіко є також 10 археологічних парків. Головними пам'ятками Мехіко є піраміда ацтеків (XIV ст.), Національний кафедральний собор (1563-1667 рр.), Будівля госпіталю Хесус насара (XVI ст.), Муніципальний палац (1720), Національний палац (1792 р), в якому в даний час розташовуються президентська резиденція і парламент країни, каплиця Саграріо Метрополітано (XVIII ст.). Велику історичну цінність представляє ряд монастирів, побудованих в XVII-XVIII ст.


День 2 – Мехіко, Національний антропологічний музей, Теотиуакан

 

Оглядова екскурсія по Мехіко з відвіданням історичного центру міста - площі Сокало, поблизу якої розташовані руїни стародавнього ритуального центру ацтеків Темпл Майор. Тут ви також побачите найбільший католицький Кафедральний собор Мексики і Національний (Президентський) Палац *, чий інтер'єр прикрашений фресками знаменитого мексиканського художника-мураліста Дієго Рівери.

Слідом ви вирушите в Національний Антропологічний Музей - один з найбагатших музеїв Латинської Америки. Його колекція складається з численних археологічних та етнографічних експонатів, зібраних по всіх областях Мексики, що представляють унікальну різноманітність матеріальної культури країни.

А після, на вас чекає екскурсія в археологічний комплекс Теотіуакан, головними пам'ятками якого є - Піраміда Сонця, Піраміда Місяця, Дорога Мертвих, Храм Пернатого Змія з орнаментом у вигляді зміїних голів тощо.

Повернення в готель і вільний час для приготувань до Новорічного вечері. Увечері ви вирушите в мексиканський ресторан, де зустрінете Новий рік у виключній атмосфері традиційного мексиканського свята! Святкування до другої години ночі. Повернення в готель.

  

День 3 – Мехіко

 

Після сніданку ви покинете готель і поїдете в містечко Таско, занесене до списку «Чарівних міст Мексики» і назване мексиканською «столицею срібла». Таско був зведений конкістадорами, які прийшли сюди в пошуках легендарних ацтекських багатств. Тут і понині ювеліри пропонують гостям різноманітні вироби з благородного металу. Вас чекає пішохідна екскурсія по місту. Ви побачите центральну церкву Санта Пріска, виконану з рожевого каменю - скарб архітектури мексиканського бароко, будинок-музей француза Жозефа де ла Борда - основоположника срібного бізнесу в місті, і головну площу Пласа-Борда.

Слідом ви відвідаєте мальовниче місто Куєрнавака, що іменують також «містом вічної весни». Завдяки сприятливому клімату, затишним вуличках та садам, що квітнуть весь рік, Куернавака стала популярним місцем серед іноземців і заможних мексиканців, що приїжджають для відпочинку. У доколоніальний час цю область населяли тольтеки, після - ацтеки, що домоглися посилення і процвітання провінції. Одна з головних визначних пам'яток міста - палац Ернана Кортеса - іспанського завойовника, першого губернатора колоніальної Мексики.

Після - повернення в готель в Мехіко.


День 4 – Мехіко, Пуебла, Охака

 

Виїзд з Мехіко в Пуебло. По дорозі можна побачити чудові діючі вулкани Попокатепетль і Істаксіуатль. Відвідування "міста ангелів» - Пуебло (в списку ЮНЕСКО), відомого колоніальним стилем минулих століть, своєю кухнею, керамікою «Талавера», кущаними промислами, церквами і каплицями. Прибуття в Оахака (у списку ЮНЕСКО). Нічна екскурсія тому чарівному місті, яким пишаються мексиканці. Розміщення в готелі 4*.


День 5 – Оахака, Монте Альбан, Туле, Теуантепек

 

Сніданок. Екскурсія по Монте Альбан (у списку ЮНЕСКО) - церемоніальний центр стародавньої цивілізації сапотеків, є однією з найбільш вражаючих археологічних зон Мексики, розташованої на плоскогір'ї, звідки відкривається панорамний вид на долину Оахаки. По дорозі в Теуантепек ми зупинимося біля найбільшого в діаметрі дерева у світі - Тулі. Увечері прибуття в Теуантепек.

Розміщення в готелі 4*.

                   

День 6 – Теуантепек, Каньйон Дель Сумідеро, Сан-Крістобаль-Де-Лас-Касас

 

Після сніданку пройдемо через гори С’єрра Мадре до Сумідеро і прокатимося на катерах. Часом по шляху проходження можна побачити крокодилів і мавп. Стіни каньйону досягають до 1000 метрів у висоту. Далі прямуємо до Сьєрра-Чіапанека.

Прибуття в готель 4* в Сан-Крістобаль-де-Лас-Касас. Це колоніальне містечко, засноване католицькими священиками, зберігає чарівність минулих століть. Ми рекомендуємо вам зробити прогулянку по нічному місту - справжньої перлини архітектури.

  

День 7 – Сан-Крістобаль, Місоль-Хп, Паленке


Після сніданку ми відвідаємо село Сан-Хуан-Чамула, відому своєю церквою, в якій індіанці скоюють місцеві обряди, присвячені католицьким святим. У приміщенні, повному таємниці, освяченому тисячами свічок, де вимовляються молитви на діалекті майя тсотсіль. Це дійсно вражає!

У цей день ми спустимося з холодних вершин Сьєрри Лакандона, щоб побачити незабутній водопад Місоль-Ха. Дозволяється купатися.

Прибуття в Паленке. Розміщення в готелі 4*.


День 8 – Паленке, Кампече

 

Сніданок. Екскурсія по одному з найбільших церемоніальних центрів майя - Паленке. Далі ми відвідаємо мальовничий і привітний Кампече (у списку ЮНЕСКО). Рекомендуємо вам зробити поїздку на туристичному трамвайчику (за додаткову плату).

Розміщення в готелі 4* в Кампече.


День 9 Кампече, Ушмаль, Меріда


Після сніданку ми відправимося в Ушмаль, одне з найкрасивіших міст майя, величний приклад архітектури стилю Пуук, що не втратив свою чарівність і в наші дні (у списку ЮНЕСКО).

Наступний пункт нашої подорожі - столиця штату Юкатан - Мерідa. Особливий інтерес для туристів представляють Площа Незалежності і Пасео дель Монтехо - великий проспект, де розташовані розкішні резиденції в європейському стилі, побудовані в кінці XIX - початку XX століть. Потім відбудеться оглядова екскурсія по місту Меріда, відомому колоніальними соборами і палацами.

Розміщення в Готелі 4 * в Меріді.

 

День 10 – Меріда, Чичен Іца, Ік Кіль, Канкун

 

Після сніданку ми відвідаємо археологічну зону Чичен-Іца, де знаходиться одне з 7 чудес світу - піраміда Кукулькана (у списку ЮНЕСКО) та сенот Ік-Кіль (підземне озеро рідкісної природної краси, що сформувалося за рахунок провалу в карстових печерах). Дозволяється купатися.

Прибуття в Канкун або Рів'єру Майя ввечері (орієнтовно в 1800).*

  

Вартість програми на одну особу в дол.. США при розміщенні:

Місто

Готель

SGL

DBL

TRP

Дитина до 12 років з двома дорослими

Мехіко Сіті (3н)

Casa Blanca 4*

www.hotel-casablanca.com.mx

2090

1915

1865

1245

Оахака (1н)

Hostal de la Noria

www.haciendalanoria.com

Parador 4*

www.paradordeldominico.com

Теуантепек (1н)

Calli 4*

www.hotelcalli.com

Сан-Крістобаль (1н)

Ciudad Real 4*

www.ciudadreal.com.mx

Паленке (1н)

Ciudad Real 4*

www.ciudadreal.com.mx

Кампече (1н)

Plaza Campeche

www.hotelplazacampeche.com

Del Mar 4*

www.delmarhotel.com.mx

Меріда (1н)

EL Castellano 4*

www.elcastellano.com

Мехіко Сіті (3н)

Krystal Grand Reforma Uno 5*

www.krystal-hotels.com

2475

2175

2135

1420

Оахака (1н)

Hostal de la Noria

www.haciendalanoria.com

Parador 4*

www.paradordeldominico.com

Теуантепек (1н)

Calli 4*

www.hotelcalli.com

Сан-Крістобаль (1н)

Ciudad Real 4*

www.ciudadreal.com.mx

Паленке (1н)

Ciudad Real 4*

www.ciudadreal.com.mx

Кампече (1н)

Plaza Campeche

www.hotelplazacampeche.com

Del Mar 4*

www.delmarhotel.com.mx

Меріда (1н)

EL Castellano 4*

www.elcastellano.com

 *готелі можуть бути замінені на інші, тієї ж категорії

У вартість включено:

- проживання по програмі;

- харчування - сніданки;

- переїзди в автобусі по програмі;

- російськомовний гід по програмі;

- вхідні квитки на всі визначні пам'ятки по програмі;

- чайові покоївкам, носіям і офіціантам (сніданок);

- трансфер «аеропорт - готель» у Мехіко Сіті в день прильоту;

- трансфер «готель - аеропорт» в Канкун.

Новорічна вечеря в ресторані (без напоїв). Включена одна пляшка текіли на двох


Додатково оплачується:

- міжнародний авіапереліт від 1150 дол.США (в залежності від авіакомпанії, наявності місць на рейсі і від сезонності. Просимо уточнювати при бронюванні);

- проживання в готелі після закінчення туру;

- чайові гіду та водієві;

- трансфер з готелю на Рив'єрі Майя в аеропорт;

- оплата перегруза багажу

- алкогольні і прохолодні напої

- чайові гідам, водієві, персоналу в готелі, ресторанах.

- додаткове харчування

- страховий поліс (0.98 дол. США / чол. / день)

- банківські послуги - 80 дол. США.

 

УВАГА!

Ануляція здійсненої броні або будь-яка її модифікація обкладається штрафом.

Запрограмований маршрут може бути змінений. При цьому кількість екскурсій не змінюється.

Готелі можуть бути замінені на рівноцінні.