Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна   Експедиції → Китай




Вартість експедиції - 2650$


У вартість включено:
  внутрішні перельоти: Сиянь - Гуйлінь, Гуйлінь - Чжанцзяцзе, Чжанцзяцзе - Пекін
  переїзди на швидкісних поїздах: Пекін - Луоянг, Луоянг - Хуашань
  сплав по річці від м Гуйлінь до м Яншо
  розміщення в 3 * готелях у всіх містах за маршрутом (кімнати на двох)
  харчування: сніданки в готелях
  російськомовний супроводжуючий зі знанням англійської та китайської мов
  пересування на комфортабельному груповому автобусі з кондиціонером
  вхідні квитки для відвідування парків, огляду визначних пам'яток
  підйом на скляному ліфті в національному парку Чжанцзяцзе
  екскурсія по печері Очеретяної флейти
  шоу кунг-фу
  екскурсія по Великій Китайській стіні, відвідання чайної церемонії
  світлове шоу в містечку Яншо
  екскурсії до Шаоліньського монастирю
  трекінг в горах Хуашань, спуск на фунікулері
  трекінг по національному парку Чжанцзяцзе, спорядження і послуги інструктора


Додаткові витрати:

  міжнародні перельоти: Київ - Пекін, Пекін - Київ - від 700 $
  особисті витрати на харчування - близько 30 $ в день
  туристична віза в Китай - близько 60 $
  страхування (для активного відпочинку) - близько 20 $





 

 1-2 день: Пекін і Велика Китайська стіна


Велика китайська стіна

Свою подорож ми почнемо з найзначнішого місця - доторкнемося до Великої Китайської стіни. Нескінченна туристична стежка завдовжки 9 тисяч км, яка впирається в горизонт. Думка про масштаби стародавнє будівництво не покине ні на хвилину.


Центр Пекіна

Перше враження в Пекіні - площа Тьяньмень, яку називають серцем китайської нації. Ми почнемо нашу прогулянку тут і відправимося оглядати Заборонене місто. Це найбільший палацовий комплекс у світі. Раніше ніхто не міг зайти всередину без дозволу імператора, через століття - найдавніша пам'ятка відкрита для відвідування. Також в Пекіні ми відвідаємо Храм Неба.


 

Чайна церемонія

Спеціально для нас проведуть традиційну чайну церемонію - один з найважливіших китайських ритуалів. Майстер заварить чай в глиняному посуді, слідуючи тисячолітнім канонами. В Китаї особливо важливо відвідати такий ритуал, адже країна вважається батьківщиною напою.


Пекінські хутуни

Житлові квартали старого Пекіна називають хутунами. Саме слово з оригіналу перекладається як «колодязь»: коли в місті ще не було водопроводу, сім'ї будували свої будинки поруч з джерелами води. Забудови виникали так щільно один до одного, що сусіди могли привітатися за руку, стоячи на порозі. Старовинні квартали збереглися в Пекіні досі, ми зможемо прогулятися по вузьких вуличках, заглянути в дворики - дізнатися про життя міста зсередини.


 

 3 день: Печери та Шаолінь


Печери Лунмень

Вранці і ввечері будемо їздити на сафарі у відкритому джипі, щоб якомога ближче познайомитися з місцевими тваринами. Під час таких поїздок ми зможемо поспостерігати за кабанами, козулями, мангустами, слонами та жирафами. У савані також водяться хижаки: леви, гієни і леопарди. Знайомство з представниками фауни може відбутися не тільки під час сафарі, а й під час відпочинку на терасі лоджії - готелю в заповіднику, де ми проведемо кілька ночей.


Шаоліньський монастир
Знаменитий Шаоліньский монастир розташований в серці гір Соньгшан. За своєю формою гірські схили нагадали творцям монастиря лотос. Саме тому тут побудували один з перших храмів буддистів. Він був закритий для відвідування, всередині жили монахи і навчали мистецтву ушу, лікування та цілительства. Ореол таємниці досі оточує Шаолінь.


Шоу кунг-фу
На батьківщині китайських бойових мистецтв - в легендарному Шаолінь, ми також побачимо шоу кунг-фу. Майстерність, відточену до деталей, вразить нас і ми зможемо глибше зрозуміти призначення монастиря.


 

 4-5 день: Гори Хуашань і стародавнє місто Сиянь


Трекінг в горах

Хуашань - гора з п'ятьма вершинами, стрімкі схили яких виглядають неприступно і примножують відчуття висоти. Ми прогуляємося по вузьких стежках і сходами, висіченими у скелях. Трекінг займе від 2 до 4 годин. Весь цей час ми проведемо в дорозі, п'яніючи від неймовірних краєвидів. Священна гора є об'єктом паломництва. На схилах підносяться храми, їх раз у раз обступають хмари.


 

Стежка смерті

Найстрашніша стежка в світі - дерев'яні дошки підвішені на вертикальних скелях і, здається, тримаються на волосині. Внизу - обрив і гострі кам'яні брили. Один лиш вигляд стежки доводить багатьох до непритомного стану. Але ті, хто зможе перебороти страх, зможуть опинитися на хиткому містку над прірвою. Висота тут більше 2 тисяч метрів!


Місто Сиянь і Теракотова армія

Спустившись з гір, ми потрапимо в Сиянь - маленьке містечко в провінції Шеньсі. Містечко називають «внутрішнім поглядом», який звернений до коріння і витоків. Тут ми зможемо більше дізнатися про історію Китаю, зокрема, подивитися на поховання 8 тисяч теракотових солдатів. Китайський імператор наказав розмістити ці статуї в своєму мавзолеї. Воїни в повний зріст вирізані з каменю і «поховані» разом зі зброєю, кіньми і колісницями.


 

 6-7 день: Гуйлінь і Яншо


Круїз по річці Лі

З Гуйлінь почнеться наша подорож до містечка Яншо - найкрасивішому в Китаї. Поселення розташувалося на плато і його оточили вертикальні кам'яні брили. Пейзаж казковий: між скелями течуть ріки, селяни обробляють рисові поля, літають величезні баклани. Якщо хочеться запам'ятати місто назавжди, краще побачити його з води. Саме тому ми доберемося сюди на спеціальних плотах - по мальовничій річці Лі!


 

Світлове шоу в Яншо

Шоу проходить під відкритим небом - на тлі підсвічених гір і мерехтливої річки. Близько 700 акторів у народних костюмах на човнах відпливають від берега. Вони співають, танцюють, вибудовують фігури на воді. Крім ліхтариків та факелів, використовується потужна світлова ілюмінація.


 

Печера Очеретяної флейти

З неоновим підсвічуванням печера виглядає вражаюче. Кольорові відблиски відображаються на вологій поверхні сталактитів і на дзеркалі підземного озера. Крім природної краси, печера зберігає і історичну пам'ять - на стінах більше 70 наскальних написів, а перші туристи відвідали її більше 1300 років тому. За повір'ями, селянин натрапив на вхід до печери, який шукав в гущі очерету бамбук для флейти. Звідси така романтична назва місця.


 

 8-10 день: гори Аватара


Ліфт Байлонг

Найвищий ліфт у світі піднімає туристів на висоту 360 метрів уздовж скелястого схилу. Спорудження входить у Книгу рекордів Гіннесса і може похвалитися фантастичним видом. Не тільки з кабіни ліфта можна спостерігати запаморочливі пейзажі, головне потрясіння чекає нагорі. Тут розташований оглядовий майданчик з видом на гори - ті самі, що надихнули творців фільму «Аватар».


 

Гори і вершина Тяньдзи

Після відвування оглядового майданчика ми піднімемося на вершину гори Тяньдзи (тисяча двісті шістьдесят два м). Місцеве прислів'я говорить: хто забереться сюди, той не захоче сходити на іншу гору. Вся справа в тому, що з вершини відкривається вид на «західне море». Ця місцевість усіяна скелястими утвореннями най різноманітних форм і розмірів.


 

Трекінг в природному парку Чжанцзяцзе

На наступний день ми продовжимо досліджувати гірський регіон Китаю і на цей раз опинимося в природному парку Чжанцзяцзе. Свіже повітря, кришталева вода, недоторкана природа. В ході екскурсії ми прогуляємося по горі Тяньмень і пройдемо крізь печеру «Небесні ворота». Потім відчуємо приплив адреналіну на знаменитому скляному мості - це 60-метровий відрізок дороги зі скляною підлогою над прірвою.


 11-14 день: Фенхуан і Пекін


Стародавнє місто Фенхуан

В кінці нашої подорожі ми відвідаємо старовинне місто Фенхуан, на мові оригіналу - «Китайський фенікс». Але місто не відроджувалося з попелу, а навпаки зберіг планування і первозданний зовнішній вигляд. Вулички виглядають так само, як вони виглядали в XVI і XVII століттях. У старому кварталі збереглося більше 200 житлових будинків, храми, а також кріпосні стіни і ворота з вежами. З Фенхуан ми їдемо в Пекін, а звідти - летимо додому.