Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна → Корисні статті → Яка погода в Єгипті на Новий рік? ЯКА ПОГОДА В ЄГИПТІ НА НОВИЙ РІК? 

 Сезонність в Єгипті

Єгипет є однією з найпопулярніших країн для відпочинку, куди туристи їдуть круглий рік. Та не всі знають, що відпочинок взимку тут не такий приємний, як очікується. Вже з грудня починається сезон холодних вітрів, який триває до кінця зими.

Температура повітря на Новий рік тримається близько 20 градусів (зважайте на вітер), а море охолоджується до 21-22°С. Тож купатися, а тим більше виходити з води, в цей період не дуже комфортно. На Новий рік рекомендуємо обирати курорти Шрі-Ланки, Тайланду або Об'єднаних Арабських Еміратів.

Більш детально про погоду в Єгипті по місяцях читайте нижче.


Листопад

Початок «прохолодного» сезону. Температура повітря вдень становить +27°С, а вночі опускається до +15-18°С. Вода в морі дуже комфортна для купання (+24-26°С). З середини листопада погода в Єгипті стає менш стабільною - часом може бути жарко, часом прохолодно, також можливі сильні вітри.

Грудень

В Єгипті триває «прохолодний» сезон. Повітря і вода ще теплі, але хорошому відпочинку перешкоджає прохолодний вітер. В цей час набагато комфортніше відпочивати в Шарм-ель-Шейху — його готелі захищені від вітрів горами, що простяглися уздовж узбережжя. Днем тепло + 21-24 °С, вночі вже прохолодно: від + 12°С в Хургаді до + 17 ° С в Шармі. Вода в Червоному морі від + 22°С до + 24°С.

Січень

Температурні показники майже незмінні. У період свят ціни зростають, а до кінця місяця стають набагато нижче. Кількість туристів невелика, вільних місць і в готелях і в ресторанах багато.

Лютий

Найхолодніший місяць в Єгипті. Прогноз погоди досить мінливий, температура повітря в середньому прогрівається до +20°С. В цей період море має найменшу температуру – близько +20-23°С. Купатися можна, але не дуже комфортно через хвилі та вітер. Крім того, пляжний день в цей період дуже короткий.

Березень

Температура повітря та води стає вище, але на зміну холодним вітрам, приходить сухий вітер з пустелі (Хамсин), який приносить з собою піщані бурі. Останні рідко досягають курортів Червоного моря, але екскурсійний відпочинок, найчастіше стає неможливим. Температура повітря на курортах прогрівається до +24-25°С, а температура моря коливається від +21°С в Хургаді та до +24°С в Шарм-ель-Шейху.

Квітень

Перехідний місяць. На початку квітня ще дме Хамсин, але до кінця місяця встановлюється чудова погода: тепло, але не жарко (+27-28°С), а вечорами та ночами приємна прохолода (+19-21°С). Вода вже теж досить прогрілася, купання комфортне (+23°С в Хургаді та +25°С в Шарм-ель-Шейху).

Травень

Один з кращих місяців для відпочинку в Єгипті. Літо вже близько і стає досить жарко. Вдень температура досягає +30°С, а вночі не опускається нижче +21°С. Купатися в морі дуже комфортно, адже вода в Червоному морі прогрівається до +26°С.

Червень

Спекотно. В цей час постійні вітри Хургади сприймаються як благословення, з їх допомогою трохи легше переносити спеку в +32-34°С. У Шарм-ель-Шейху літо переносити важче: середня денна температура + 38°С, але відчуття спеки посилюється через повну відсутність вітру. У літні місяці не варто їхати любителям екскурсій та людям, що страждають серцево-судинними захворюваннями.

Липень

Стає ще спекотніше. Від палючої спеки можна врятуватися тільки годинами перебуваючи у воді. Середня денна температура повітря коливається в діапазоні від + 29°С до + 35°С на різних курортах, а температура води в Червоному морі досягає + 28°С. Більш комфортний відпочинок, як і раніше, в Хургаді через постійний вітер.

Серпень

Денна температура повітря стає ще вищою та коливається від + 30°С до + 40°С. Вода в Червоному морі прогрівається до +28-29°С. В цей час ні про які екскурсіях мова не йде, адже далеко від моря температури ще вища. Проте відпочинок біля моря чи басейну є досить комфортним.

Вересень

Починається «оксамитовий» сезон. Море в цей час року залишається дуже теплим, тоді як спека з кожним тижнем йде на спад. Середня температура повітря вдень в Шарм-ель-Шейху +32°С, а в Хургаді трохи прохолодніше - близько +30°С. Вночі температура становить близько +24°С.

Жовтень

Один з кращих місяців для відпочинку в Єгипті. Тепло, але не жарко. Вдень повітря прогрівається до +28-31°С, вночі до +20-22°С. Вода дуже тепла та комфортна - близько +26-27°С. Крім того, жовтень є прекрасним часом для здійснення екскурсій вглиб країни.