Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Ісландія: гарячі джерела, льодовики і вулкани


Дати туру – під запит

Тривалість туру: 6 ночей / 7 днів


  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 - Рейк'явік
Приліт в Ісландію. Трансфер з аеропорту не включено у вартість туру. Додаткова вартість групового трансферу аеропорт-готель-аеропорт (14 євро на людину). Додаткова вартість індивідуального трансферу аеропорт-готель (155 євро 1-4 людини, 184 євро 5-8 людей). Ніч в готелі в Рейк'явіку.


День 2 - Південний берег
Виїзд з Рейк'явіку в містечко Кверагерді (Hveragerði) – центр тепличних господарств. Звідти шлях пролягає по родючих сільськогосподарських районах через велику кількість льодових рік до містечка Скоугар (Skógar). Ви зможете відвідати Ейяфятлайокутл Центр і переглянути 20-ти хвилинний відеофільм про знаменитий вулкан. Далі подорож на заповідну територію Дірхоулаей (Dyrhólaey), де зможете відкрити для себе дивовижні природні ландшафти. Наступним по маршруту буде селище Кіркюбайарклейстур (Kirkjubæjarklaustur), де в 12 столітті знаходився католицький монастир. В цьому селещі Ви й зупинитесь на ночівлю.


День 3 - Національний парк Скафтафетль, Льодяникова лагуна Єкюльсаурлоун
Виїзд з села Кіркюбайарклейстур (Kirkjubæjarklaustur) в національний Парк Скафтафетль (Skaftafell), де ви побачите один із найкрасивіших ландшафтів Ісландії, розташований біля підніжжя найбільшого в Європі льодовика – Ватнаєкютль (Vatnajökull).
Від магічного пейзажу льодовика Ватнаєкютль Ваш шлях пролягатиме до льодовикової лагуни Єкюльсаурлоун (Jökulsárlón), в нерухомих бездонних водах якої тісняться могутні айсберги…

  

День 4 - Ландманналейгар (долина Тоурсмерк)
Маршрут продовжуватиметься гірською стежиною Ф’ятлабакслейд (Fjallabaksleið) в напрямку дивовижної долини Ландманалейгар – перлини природи, що знаходиться між різнокольоровими ріолітовими горами. Тут Ви можете скупатись в теплому природному джерелі, наділеному цілющими лікувальними властивостями.
Дослідивши долину Тьоурсаурдалур (Þjórsárdalur) не можна не помітити навислий над нею вулкан Гекла (Hekla), що став символом Ісландії. Увага: якщо дорога на Ландманналейгар непридатна для проїзду автотранспортом (весною і на початку літа), то маршрут буде пролягати по лавових полях і пісках, що виникли внаслідок наводнень після виверження прихованого під льодовиком вулкану Катла, до живописного селища Вік, вздовж двох прекрасних водоспадів, а потім в долину Тоурсмерк.


День 5 – Гютльфосс, Тінгветлір, Рейк'явік
Ви виїдете в долину гейзерів, де побачите знаменитий Гейзер і Строккур (Strokkur) – гаряче джерело, яке вивергає стовп пари кожних кілька хвилин.
Далі Ваш маршрут продовжиться до одного з найзахопливіших та найвеличніших в Ісландії водоспадів – Гютльфосс (Gullfoss).
Наступна зупинка – Національний Парк Тінгвелір (Þingvellir), де протягом багатьох століть на березі найбільшого в країні озера збирався парламент. Після цього ми вирушимо на ночівлю в Рейк'явік.

  

День 6 - Блакитне джерело і огляд пам’яток архітектури в Рейк’явіку
Ми відвідаємо найвідоміший в Рейк’явіку будинок - Höfði, символ столиці – церкву Hallgrimkirkja, комплекс «Perlan» з прозорим куполом, звідки відкривається прекрасний панорамний вид; Bessastaðir - офіційний «президентський палац» Ісландії.
Після огляду всіх цих памяток архітектури ми відправимось в Блакитне Джерело.
Вільний вечір


День 7 - Від’їзд з Ісландії
Трансфер у вартість не включено. Додаткова вартість групового трансферу аеропорт–готель–аеропорт (14 євро на людину). Додаткова вартість індивідуального трансферу аеропорт – готель (155 євро за 1-4 людини / 184 євро за 5-8 людей).