Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна → Тури → Тест-драйв автомобілів → Ferrari тест-драйв ІталіяТривалість: 4 ночі
Мінімальний склад групи - 6 осіб


В програмі туру такі екскурсіїї: 

завод Ferrari, фабрика Pagani, приватна колекція Maserati, галерея «Lamborgini», дегустація вина «Ламбруско», фабрика бальзамічного оцту «Malpighi»


  

Програма туру:

День 1. 

Приліт в аеропорт Тревізо/Венеції/Мілану. Переїзд у Венецію, трьохгодинна оглядова пішохідна екскурсія по Венеції /Мілану, обід. Переїзд в Болонію і розміщення в готелі, вечеря в ресторані.

День 2. 

Сніданок в готелі. Переїзд в Маранелло, екскурсія в музеї Ferrari (http://museo.frrari.ceom/)та проведення тест-драйву на моделі F430, 15-хвилинний пробіг дорогами Моранелло. Обід, переїзд на господарство Hombre для огляду приватної колекції старовинних автомобілів «Мазератті» (http://www.maseraticlub.co.uk/trident47.htm). Переїзд в Сан Чезаріо-на Панаро на фабрику Pagani. Огляд виробництва найбільш швидкісного і найдостоконалішого автомобіля 21 століття - Zonda. Повернення в готель Болонії, вечеря в ресторані.


  


День 3.

Сніданок в готелі. Екскурсія на фабриці бальзамічного оцту Malpighi, переїзд у живописне містечко Кастельверо для дегустації вина Ламбруско. Обід, повернення в готель. Вечеря в ресторані Болонії.

День 4. 

Сніданок в готелі. Переїзд в Сант-Агата Болоньєзе для вівідування Галереї «Ламборгіні». Подорож в Доссо на батьківщину великого механіка Фьйоруччо Ламборгіні. Екскурсія приватним музеєм Ламборгіні, повернення в готель Болонії. Вечеря в ресторані Болонії.

День 5. 

Трансфер в аеропорт Тревізо/Венеції.


  


Вартість туру – прораховується індивідуально під Ваш запит

У вартість входить:
- проживання в готелі (4 ночі)
- харчування (сніданок/обід/вечеря: напої у вартість не входять )
- тест-драйв на автомобілі F430, 15-хвилинний пробіг дорогами Маранелло
- екскурсії по програмі
- дегустації по програмі
- вхідні білети в музеї по програмі
- послуги російськомовного гіда