Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Ефіопія: Знайомство з історією і культурою


Гарантована група – під індивідуальний запит
Вартість туру на особу – від 2330 дол/особу у DBL
Переліт оплачується додатково
Тривалість – 11 днів


Груповий тур з російськомовним гідом: Аддіс Абеба - Бахір Дар - Гондер - Національний парк Гори Сімієн - Аксум – Лалібель - Діре Дава – Хараре - Аддіс Абеба. 

  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 – Початок туру, Аддіс Абеба
Зустріч в аеропорту Аддіс Абеба, трансфер в готель. Розміщення, вільний час, ночівля. Розміщення в Ghion Hotel.


День 2 – Аддіс Абеба, Бахір Дар
Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт і виліт в місто Бахір Дар - один з головних туристичних центрів країни. Бахір Дар - невелике приємне місто, розташоване на висоті 1840 метрів над рівнем моря, на південному березі озера Тана, найбільшого озера в Ефіопії, яке до того ж є джерелом знаменитого Блакитного Нілу. Сьогодні ми відвідаємо Блакитний водоспад Нілу, який знаходиться в декількох хвилинах машиною від озера. Місцева назва водоспаду - "Тіссат" (ширина 100 метрів, висота 45 метрів). Далі ми втрушимо на човні по озеру Тана до головних визначних пам'яток цього регіону - островів на озері Тана (37), на 20-ти з яких у стародавні часи були зведені монастирі. Ми відвідаємо найгарніші та найвідоміші монастирі - Ура Кідане Міхрет і Азва Маріам. Ці унікальні пам'ятки архітектури дбайливо зберігають історичну спадщину Ефіопії: настінні розписи 16-го століття, старовинні картини, ікони, імператорські корони, давні ритуальні хрести і безліч інших церковних скарбів. Завдяки тому, що на досить невеликій території зібрана величезна кількість храмів, вся земля, можна сказати, просякнута релігійною атмосферою.
Розміщення: Tana Hotel / сніданок, обід, вечеря.


День 3 – Бахір Дар – Гондер
Після сніданку переїзд в місто Гондер (близько 185 км), середньовічну столицю Ефіопії. Після обіду огляд цього чудового містечка. У XVII-XVIII століттях місто-фортеця Гондер був резиденцією імператора Ефіопії Фазіладаса і його спадкоємців. Історичний центр Гондера — фортеця Фазіл-Геббі. За фортечною стіною 900-метрової довжини розташовуються два імператорських палаци, також замки, церкви, монастирі, химерні будівлі, в архітектурі яких відчувається індійський і нубійський вплив, доповнені бароковою стилістикою, привнесеної з Європи місіонерами-єзуїтами. Занесено в реєстр об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — з 1979 року. У другій половині дня — відвідання церкви Дебре Бірхан Сіласі, відомої настінними розписами.
Розміщення: Goha Hotel / сніданок, обід, вечеря.


День 4 – Гондер - Національний парк Гори Сімієн
Після сніданку виїзд на північ – до Національного парку гори Сімієн. Національний парк Гори Сімієн, територія якого включає також найвищу гору Ефіопії - Рас-Дашен, дивує любителів трекінгу приголомшливими гірськими краєвидами, а також унікальними представниками тваринного світу. Національний парк є домом для рідкісних представників своїх родин - ефіопського вовка і мавп Гелада.
Розміщення: Simien Lodge / сніданок, обід, вечеря.

  

День 5 – Національний парк Гори Симиен – Аксум
Після сніданку — переїзд через ущелину Текезе в місто Аксум, найдавнішу столицю Ефіопії. По дорозі в Аксум відвідування села племені Тигрі. Ознайомлення з місцевим способом життя і традиціями. По прибуттю в Аксум – екскурсія містом. Аксум був центром одного з наймогутніших королівств світу в період з I по VII століття. Про це нагадують руїни стародавніх замків, королівських надгробків, монолітних кам'яних обелісків, гігантських стел (в реєстрі об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Місто було першим місцем в Ефіопії, де прийняли нову релігію – Християнство. Аксум вважається «Ефіопським Єрусалимом» і тут зберігається Ковчег Завіту, привезений сюди з Єрусалимського храму. Ви побачите дивовижну стелу і обеліски, найбільші цільні кам'яні брили з усіх існуючих у світі. Там розташовані могили і замки колишніх монархів, Музей Аксума і Церква Святої Марії Світлиці.
Розміщення: Yeha Hotel / cніданок, обід, вечеря.


День 6 – Аксум
Сьогодні ми цілий день проведемо в екскурсії по древньому місту Аксум. Ми подивимося знамениті стели, до сьогоднішнього дня надихаючі сучасних дизайнерів. Нещодавно повернулася в місто стела, викрадена під час італійської окупації. Так само відвідаємо Археологічний музей Аксум, церква Святої Марії Сіонської, палац і гробницю короля Калеба і Джебра Мескеля (6-е століття н. е..) і палац Королеви Саби (9-е століття до н. е).Розміщення: Yeha Hotel / Сніданок, обід, вечеря.


День 7 – Аксум – Лалібель
Після сніданку трансфер в аеропорт і переліт в Лалібель. Після обіду відвідання першої групи церков Лалібель, які розташовані на північ від невеликого потоку під назвою річка Йордан.
Храми Лалібель визначають як невідоме восьме чудо світу, і цього визначення вони цілком заслуговують. Будівлі повністю видовбані в скелі і в той же час повністю відокремлені від неї. Для необізнаних це місце, розташоване біля підніжжя гори Абуна Юсеф, практично невидиме. Тільки коли до скельних святинь підійдеш зовсім близько, можна оцінити їх незвичайний вигляд. Найбільше захоплення викликає вибитий в монолітній скелі храм Св. Георгія. Для будівництва храмів було залучино 40 тисяч працівників. Архітектор, який проектував Сіді Мескель прибув з далекої Індії. Легенда свідчить, що працівники працювали протягом дня, а вночі їх роботу з подвоєною силою продовжували ангели.
Розміщення: Roha Hotel / сніданок, обід, вечеря.


День 8 – Лалібель
Сніданок в готелі. Виїздна екскурсія на мулах в церкву Ештон Маріам (Asheton Mariam), розташовану на вершині гори, звідки відкривається захоплюючий панорамний вид околиць.
Розміщення: Roha Hotel / сніданок, обід, вечеря.


День 9 – Лалібель, Аддіс Абеба
Сніданок. Виліт назад в Аддіс Абебу. Оглядова екскурсія по місту з відвідуванням Національного Музею Аддіс Абеба – де знаходяться знамениті останки доісторичної людини – Люсі – віком 3,2 млн. років. Так само Ви відвідаєте найбільший відкритий ринок в Африці – Меркато.
Розміщення в Ghion Hotel / сніданок.

  

День 10 – Аддіс Абеба - Діре Дава – Хараре
Після сніданку виліт у Дірі Дава. Після прибуття, переїзд в середньовічну столицю мусульман - місто Хараре. По дорозі до Хараре Ви відвідаєте села народності Оромо (найбільша етнічна група в країні — близько 30% від загальної чисельності населення Ефіопії). Харар - це оточене кам'яними стінами місто мечетей і барвистих базарів, центр мусульманської науки і шкіл. Розташований на високому обриві, оточений безбережними рівнинами, він вважається четвертим святим містом ісламу після Мекки, Медіни і Єрусалиму. Протягом багатьох століть він був незалежним, поки, нарешті, не був включений до складу Ефіопії імператором Менеліком. Харар у давні часи можна було побачити тільки після довгої подорожі з караваном на верблюді, або на муллі. Сьогодні Харар знаходиться ледь в двох годинах дороги від Дірі Дава.
У самому місті Хараре Ви відвідаєте будинок відомого французького поета - Артюра Рембо, який жив у Харере в 19-му столітті. Побуваєте на ринку, де зможете зустріти представників різних народностей: Адере (Harari), Оромо і Амхара. Ввечері підете до воріт Хараре, де спеціально навчені люди вночі виходять за міські стіни, зазивають гієн і годують їх шматками м'яса, отриманими від міських м'ясників. Для туристів придуманий ефектний атракціон – годувальник тримає в роті коротку (25-35 сантиметрів) паличку з нанизаним на неї м'ясом, гієни підбігають і вихоплюють м'ясо практично з рота годувальника. Здавна араре прикормлювали гієн, вірячи, що підгодовані тварини не будуть нападати на корів, овець і кіз.
Розміщення: Heritage Plaza Hotel / сніданок, обід, вечеря.


День 11 – Хараре – Діре Дава - Аддіс Абеба
Сніданок в готелі. Переїзд в Дірі Давао, а далі - в Аддіс Абебу. По приїзду у вас буде час пройтися вуличками столиці і в останній раз окинути поглядом місцеві монументи і пам'ятки, а так само пройтися по магазинчиках і придбати сувеніри на пам'ять. Сьогодні наш останній вечір в Ефіопії, під час якого буде організований традиційна вечеря з фольклорними танцями. Після вечері трансфер в аеропорт, виліт на Батьківщину.

Харчування: сніданок, вечеря.


Будь ласка, уточнюйте ціни перед бронюванням!


У вартість туру включено:
- транспорт протягом усього туру
- проживання (в зазначених програмою готелях або в інших готелях такого ж рівня)
- харчування згідно програми
- прощальна вечеря в Аддіс Абебі в останній вечір туру
- професійний англомовний гід, а також місцеві гіди (за необхідністю)
- вхідні такси, мінеральна вода


У вартість туру не включено:
- міжнародний авіапереліт (від 950 дол/чол),
- внутрішні перельоти за маршрутом (від 615 дол/чол)
- віза Ефіопії
- додаткове харчування та напої
- медичне страхування (1 $ в день)
- такси по прильоту, послуги носильника і таксі
- чайові та всі особисті витрати