Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Весільні тури → Кіпр - Annabelle Hotel 5 * Офіційна церемонія Пафос


  

В пакет входить:
- організація офіційної реєстрації, поїздка в Муніципалітет для подачі заяви на реєстрацію шлюбу;
- оплата зборів за реєстрацію;
- апостиль сертифікату і доставка сертифікату в готель;
- послуги особистого весільного розпорядника;
- запрошення представника муніципалітету в готель для церемонії;
- прикрашене місце реєстрації з видом на море і сад зі столом, стільцями (20 шт.) в білих чохлах і з квітковою композицією на столі;
- пляшка місцевого шампанського на церемонію;
- класичний весільний торт на церемонію (1 ярус);
- букет для нареченої із троянд з атласною стрічкою + бутон’єрка для нареченого;
- 2-годинна фотосесія: 150-200 повністю оброблених фотографій в Lightroom & Photoshop (корекція світла, кадрування, ретушування і ін.), надаються на оформленому диску в хорошій якості (фотографії будуть готовими протягом трьох днів);
- за необхідності, надаються свідки для церемонії;
- присутність особистого весільного представника на церемонії і переклад церемонії на російську мову.


Вартість пакету - 2790 євро.


У вихідні і святкові дні можлива доплата за виїзд представника мерії.
Ціна дійсна за умови проживання молодят в готелі.


Компліменти від готелю за умови проведення весілля і банкету в готелі + проживання молодят більше двох ночей:
- вітальний напій при заїзді;
- сніданок в номер з шампанським в день після весілля;
- вечеря при свічках на двох (не в день весілля);


Зауваження: 

весілля в готелі бронюється тільки за умови бронювання банкету або святкової вечері в готелі.

  

Додатково оплачується:
- авіапереліт;
- проживання;
- трансфер (готель-аеропорт-готель);
- додаткові послуги.


Додатково до пакету рекомендується:
- макіяж і зачіска нареченої від майстра в готелі – 280 євро;
- додатковий час фотографа – 125 євро;
- автомобіль Мерседес (Е класу) під оренду з водієм - 95 євро/година (мінімум дві години оренди);
- пелюстки троянд – 40 євро за корзину;
- арка, прикрашена живими квітами – від 300 євро (в залежності від сорту квітів).
Для груп є окремий прайс з рекомендованими послугами.

В пакет входить: 

- проведення символічної церемонії російською мовою; 

- свідоцтво про шлюб; - послуги особистого весільного розпорядника; 

- прикрашене місце реєстрації з видом на море і сад зі столом, стільцями (20 шт.) в білих чохлах і з квітковою композицією на столі; 

- пляшка місцевого шампанського на церемонію; 

- класичний весільний торт на церемонію (1 ярус);

- букет для нареченої із троянд з атласною стрічкою + бутон’єрка для нареченого; 

- 2-годинна фотосесія: 150-200 повністю оброблених фотографій в Lightroom & Photoshop (корекція світла, кадрування, ретушування та ін.), надаються на оформленому диску в гарній якості, фотографії будуть готовими протягом трьох днів; 

Вартість пакету - 2090 євро 

Ціна дійсна за умови проживання молодят в готелі. 

Компліменти від готелю за умови проведення весілля і банкету в готелі і проживання молодят більше двох ночей: 

- підвищення категорії номеру по можливості (після заїзду); 

- вітальний напій при заїзді; 

- сніданок в номер з шампанським в день після весілля; 

- вечеря при свічках на двох (не в день весілля). 

Зауваження: весілля в готелі бронюється тільки за умови бронювання банкету або святкової вечері в готелі. 

Додатково оплачується: 

- авіапереліт; - проживання; - трансфер (готель-аеропорт-готель); - додаткові послуги. 

Додатково до пакету рекомендується: 

- макіяж і зачіска нареченої від майстра в готелі – 280 євро; 

- додатковий час фотографа – 125 євро; 

- автомобіль Мерседес (Е класу) під оренду з водієм - 95 євро/година (мінімум дві години оренди); 

- пелюстки троянд – 40 євро за корзину; 

- арка, прикрашена живими квітами – від 300 євро (в залежності від вибору квітів); 

Для груп є окремий цінник з рекомендованими послугами.

Найважливіше, що залишається в пам'яті це - фотографії і відео.

Двогодинна фотосесія на машині з російськомовним фотографом: приблизно 150-200 повністю опрацьованих фотографій в Lightroom & Photoshop (корекція світла, кадрування, ретуш) на оформленому диску. Фото будуть готовими протягом 3-х днів. 

Вартість для курортів: Ларнака, Айя-Напа, Протарас – 350 євро; Лімасол і Пафос – 380 євро. Додатковий час – 125 євро. Оформити альбом на 40 друкованих фотографіях розміром 15х20 см – 160 євро. 

Російськомовний відеооператор: 1 година – 360 євро – репортажна зйомка (реєстрація, привітання + шампанське, невелика відео зйомка біля Муніципалітету). 2 години – 480 євро - репортажна зйомка (реєстрація, привітання + шампанське, невелика відео зйомка біля Муніципалітету). 3 години – 560 євро – репортажна і постановочна зйомка (підготовка нареченої, реєстрація, привітання + шампанське, відео зйомка біля Муніципалітету, додатково 2-4 місця). До 5 годин – 700 євро – включаючи весільний кліп на 2-5 хвилин. До 8 годин – 900 євро – включаючи весільний кліп на 2-5 хвилин. 

Смачні додатки до кожного весілля (не поширюється на весілля в готелях – там свої ціни під запит): 

2 келихи і пляшка місцевого шампанського - 25 євро. Корзинка з фруктами на церемонію - 35 євро. Весільний торт в 1 ярус – з кремом полуничним/шоколадним/карамельним - 55 євро. Весільні кекси – шоколадні або ванільні, будь-якого кольору. Вартість 3,5 за одиницю, мінімальне замовлення 6 шт. Увага: кекси потрібно замовляти за 7-14 днів до церемонії. Весільний торт 2 яруси – з кремом полуничним, шоколадним, карамельним. Вартість 80 євро. Шоколадний фонтан для вечері в ресторані - 450 євро за фонтан середнього розміру. 

Квіти для нареченої: Букет із троянд. Троянди на вибір: червоні, рожеві, білі. Інші кольори - під запит. Вартість – 70 євро + бутоньєрка для нареченого - 8 євро. Букет із квітів гортензії. Колір на вибір: рожевий, блакитний, білий. Вартість – 120 євро + бутоньєрка для нареченого - 15 євро. Букет з калами. Колір на вибір: білий, чорно-червоний. Вартість – 130 євро + бутоньєрка для нареченого - 15 євро. Букет з орхідеями. Колір на вибір: білий, рожевий. Вартість 165 євро + бутоньєрка для нареченого - 18 євро. Незвичний букет з мушель. Колір за бажанням нареченої. Увага! Букет з мушель потрібно замовляти завчасно. Вартість - 180 євро (бутоньєрка для нареченого в подарунок). !!! Букети краще замовляти за 2-3 тижні до церемонії для того, щоб знайти необхідні квіти на острові. Додаткові варіанти - під запит. Виконаємо будь-які ваші побажання! 

Все для краси нареченої в день весілля: Макіяж і зачіска нареченої без пробного варіанту із виїздом майстрів в готелі Ларнаки, Айя-Напи, Протарасу – 195 євро (з репетицією – 350 євро). Макіяж і зачіска нареченої без пробного варіанту із виїздом майстрів в готелі Лімасолу і Пафосу - 280 євро (з репетицією – 500 євро). 

Весільний кортеж: для церемонії необхідно мінімум 2 години. Мерседес S класу для молодят (4 місця) - 115 євро/година. Мерседес Е класу для молодят (4 місця) - 95 євро/година. Мерседес Віано для гостей (6 місць) - 110 євро/година. Мікроавтобус для гостей (13 місць) - 115 євро/година. 

Оренда кораблів і яхт. 

Традиційний вітрильний корабель «Ніка» - індивідуальний круїз, максимальна кількість людей - 15. Круїз на 4 години. Корабель знаходиться в порту Ларнаки. Вартість круїзу – 1400 євро, додатковий час – 200 євро Додатково можна замовити трансфер (готель-корабель-готель), а також напої та вечерю. Меню на людину – шведський стіл: середземноморська кухня + необмежена кількість напоїв – 45 євро/людина. 

Корабель для прогулянок Doremi – індивідуальний круїз, максимальна кількість людей на борту – 80. Круїз на 4 години. Корабель знаходиться в порту Ларнаки. Вартість круїзу – 1200 євро, додатковий час – 300 євро Додатково можна замовити трансфер (готель-корабель-готель), а також напої та вечерю. Меню на людину – шведський стіл: середземноморська кухня + необмежена кількість напоїв – 45 євро/людина. 

Додаткові послуги для нареченої: 

Стікери на весільні туфлі «I DO». Увага! Замовляти потрібно завчасно, мінімум за 3 тижні. Вартість – 15 євро. Весільний боді арт в різному кольорі. Вартість 40 євро + 20 євро виїзд майстра. (для Ларнаки, Айя-Напи та Протарасу). Для Лімасолу та Пафосу потрібен попередній запит.

Для того, щоб офіційно одружитись на Кіпрі громадянам України необхідно надати наступні оригінали документів з перекладом на грецьку або англійську мову і завірені нотаріально. 


1. Довідка про сімейний стан, на даний момент взята із архіву РАЦСУ за місцем проживання – на довідці ставиться Апостиль, потім перекладається англійською мовою і завіряється нотаріально. Неодружений/неодружена Розлучений/розлучена Вдівець/вдова Довідка про сімейний стан повинна містити наступну фразу «На даний момент в шлюбі не перебуваю». Якщо в архіві РАЦСу таку довідку видавати не хочуть, необхідно написати заяву про сімейний стан у нотаріуса, потім поставити Апостиль, потім перекласти на англійську мову і завірити нотаріально. 


2. Рішення суду про розлучення (якщо хтось із молодят розлучений) – на свідоцтві про розлучення ставиться Апостиль, перекладається англійською мовою і завіряється нотаріально. 


3. Закордонні паспорти  (дійсні не менше трьох місяців після повернення з поїздки). 


4. Свідоцтва про народження  (перекладені на англійську мову і завірені нотаріально). 


5. Копії всіх сторінок українського паспорту. 


Копії паспортів і всіх довідок необхідно присилати завчасно (за місяць до дати запланованої церемонії) електронною поштою. 


Термін дії довідок - два місяці. 


Звертаємо Вашу увагу: 

Наречений та наречена повинні приїхати на Кіпр не раніше ніж за 3 робочих дні до запланованої дати шлюбу і залишатись на острові не менше ніж 2-3 дні після церемонії, для того щоб оформити всі необхідні документи. Шлюб, укладений на Кіпрі, вважається дійсним на території України. Муніципалітет має право попросити додаткові документи для реєстрації, для цього і відправляються всі документи електронною поштою на перевірку.