Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна → Корисні статті → Чи можна безкоштовно перевезти лижі в літаку? ЧИ МОЖНА БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕВЕЗТИ ЛИЖІ В ЛІТАКУ? 

 Норми перевезення гірськолижного спорядження на борту провідних авіакомпаній!


Розпочалася зима, а це означає, що зовсім скоро, любителям гірськолижного відпочинку, потрібно буде пакувати лижі та сноуборди і задуматися над тим, як перевезти їх в літаку. Для цього ми підготували правила перевезень та їх норми у авіакомпаніях.

Існують дві обов’язкові умови:

1. Перевезення гірськолижного спорядження потрібно узгодити з авіакомпанією. Якщо цього не зробити є ймовірність, що такий багаж не приймуть, адже місткість багажних відсіків у літаку обмежена. Узгодити перевезення краще якомога раніше та не пізніше ніж за 48 годин до вильоту. У деяких перевізників цей час зменшено до 24 годин.

2. Спорядження має бути спаковано в спеціальний чохол. Якщо лижні черевики не вміщуються в лижний чохол, вони можуть бути окремо упаковані в чохол (сумку) для лижних черевиків.

Вартість перевезення такого багажу у кожної авіакомпанії різна. Такі перевізники, як Austrian Airlines та Lufthansa передбачили безкоштовне перевезення 1 комплекту гірськолижного спорядження, окрім найдешевших тарифів. Інші авіакомпанії пропонують перевезти його безкоштовно замість однієї одиниці багажу. Тож, якщо в вашому авіаквитку передбачено лише одне місце багажу, ви зможете провезти або чемодан або лижі. Якщо ви хочете провезти і те і інше вам потрібно буде докупити ще одне місце багажу. Розглянемо детальніше.Lufthansa

 

Авіакомпанія Lufthansa практично на всіх рейсах передбачила безкоштовне додаткове місце для гірськолижного спорядження. Виключення складають лише рейси в/з/через США, Мексику та Центральну Америку, а також тариф Light (тільки ручна поклажа).

До комплекту гірськолижного спорядження можуть входити лижі (сноуборд), лижні палиці, лижні черевики та ШЛЕМ. Вага кожного комплекту спортивного спорядження не повинна перевищувати 23 кг для економічного класу та преміум-економу і 32 кг для Першого та Бізнес-класу.

Якщо ваша лижна екіпіровка перевищує норму безкоштовного перевезення багажу, за перевезення її вам потрібно буде заплатити 50 евро в один бік.

http://www.lufthansa.com/ua/ru/Ski-baggage-on-Lufthansa-flights  


Austrian Airlines


Авіакомпанія практично на всіх рейсах надає безкоштовне додаткове місце для гірськолижного спорядження. Виключення складають лише рейси в/з/через США, а також тариф Economy Light (тільки ручна поклажа).

До комплекту гірськолижного спорядження можуть входити лижі (сноуборд), лижні палиці, лижні черевики та ШЛЕМ. Вага кожного комплекту спортивного спорядження не повинна перевищувати 32 кг. Якщо ваша лижна екіпіровка перевищує норму безкоштовного перевезення багажу, за перевезення її вам потрібно буде заплатити 50 евро в один бік.

https://www.austrian.com/Info/Flying/Baggage.aspx?sc_lang=uk&cc=UA

 

МАУ


Вартість перевезення комплекту гірськолижного спорядження становить:

-  близько 30 доларів в один бік

або

-  безкоштовно замість одного місця багажу

До комплекту гірськолижного спорядження можуть входити лише лижі (сноуборд), лижні палиці та лижні черевики. Вага кожного комплекту спортивного спорядження не повинна перевищувати 23 кг.

www.flyuia.com/rus/Information-and-services/before-you-fly/baggage/sporting-equipment.html


Air France

 

Вартість перевезення комплекту гірськолижного спорядження становить:

-  близько 30-50 доларів в один бік

або

- безкоштовно замість одного місця багажу

До комплекту гірськолижного спорядження можуть входити лише лижі (сноуборд), лижні палиці та лижні черевики. Вага такого комплекту не повинна перевищувати 23 кг (або 32 кг в Business-класі та Першому класі), а сума вимірів 300 см. Однак все необхідно узгодити з авіакомпанією, адже в деяких літаках розмір багажного відсіку не дозволяє провезти гірськолижне спорядження довжиною 180 см.

www.airfrance.ua/UA/ru/common/guidevoyageur/pratique/bagage_equipement_sport_airfrance.htm


KLM


Вартість перевезення комплекту гірськолижного спорядження становить:

40-70 евро в один бік

або

- безкоштовно замість одного місця багажу

До комплекту гірськолижного спорядження можуть входити лише лижі (сноуборд), лижні палиці та лижні черевики. Вага кожного комплекту спортивного спорядження не повинна перевищувати 23 кг в економічному класі та 32 кг в Бізнес-класі. Максимальна довжина сумки зі сноубордом не повинна перевищувати 300 см.

www.klm.com/travel/ua_ru/prepare_for_travel/baggage/exceptional_baggage/index.htm


LOT


Вартість перевезення комплекту гірськолижного спорядження становить:

- близько 50 евро в один бік

або

- безкоштовно замість одного місця багажу

До комплекту гірськолижного спорядження можуть входити лижі (сноуборд), лижні палиці, лижні черевики та ШЛЕМ. Максимальна вага спортивного обладнання не може перевищувати 45 кг.

http://www.lot.com/ua/ru/sports-equipment