Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Комбіновані авіатури → Бразилія – Аргентина: мрії збуваються - 2015


Дати туру – під запит 

Тривалість туру: (9 ночей / 10 днів)
Вартість: від 2028 дол/особу (авіа переліт оплачується додатково)

Ріо-де-Жанейро (3 н) – Фоз-де-Ігуасу (2 н) – Буенос-Айрес (4 н)

Неперевершений маршрут, який дозволить Вам відчути ритм та шарм Буенос-Айресу, побачити безтурботність Ріо де Жанейро і оцінити великий «дар природи» – водоспади Ігуасу.


Програма туру


День 1 (Ріо-де-Жанейро)
Прибуття в аеропорт Ріо-де-Жанейро, зустріч з гідом. Трансфер в готель.
Залишок дня ми проводимо на свій розсуд. Можливо, хтось матиме бажання скоріше побачити та відчути бурхливе життя міста. А якщо хтось захоче побути наодинці з собою – для цього завжди знайдеться місце десь між пальмами, піском та хвилями океану.
Ріо-де-Жанейро (з португальської – «січнева річка») – друге за розміром місто Бразилії (після Сан-Паулу).
Відомими та найбільш відвідуваними архітектурними пам’ятками міста є колоніальні церкви, монастир Сан-Бенто, монастирі Сан-Антоніо та ордени капуцинів, а також минула імператорська резиденція Кінта-да-Боа-Віста. В місті є ботанічний сад та численні парки.
Ріо-де-Жанейро відомий своїм бразильським карнавалом. В місті існує декілька десятків шкіл самби, які щорічно у дні карнавалу влаштовують яскраві виступи на «самбодромі», а також паради в різноманітних районах міста.
Ріо – місто контрастів. На схилах окільних гір розташовані убогі нетри.


День 2 (Ріо-де-Жанейро)
Сніданок в готелі.
Екскурсії на півдня на Сахарну Голову. Перша зупинка на горі Урка, з панорамним оглядовим майданчиком, де можна пообідати. Звідси видно пляж Копакобана, залив, гірські околиці, о-ви в океані, міст Нітерой, статую Христа.
Потім машиною Ви вирушите в центральний район старого Ріо, де Ви побачити декілька старовинних церков, монастирів, головний Собор міста та будівель в колоніальному стилі.
Прибуття на станцію, звідки стартує відкритий, екологічно безпечний паровозик, який направляється крізь джунглі до верхівки схилу Корковадо. По обидві сторони залізничної дороги відкриваються захоплюючі краєвиди лісу Тижука, в якому живуть мавпи та інші екзотичні тварини та пташки. На верхівці схилу Корковадо, на висоті 700 м над рівнем моря – статуя Христа Спасителя (38 м), зведена в 1931 році.
За додаткову плату можна замовити екскурсії:
Ріо — вночі!
Ввечері Вашії увазі запропонують шоу мулаток. Ви побачите не тільки самбу, а й інші танці народів Латинської Америки. З готелю Вас забере гід, а після екзотичної ночі – трансфер назад у готель. Тривалість – 4 години.
Морська прогулянка — залив Гуанабара!
Ви відпливете з порту Марина Глорія на комфортабельному судні та насолоджуватиметесь видами однієї з найбільших та найгарніших лагун Бразилії. Під час цього туру Ви побачите найживописніші панорамні красоти Ріо-де-Жанейро.
Пропливіть повз відомі райони міста – Ботафого, Фламенго та Урка. Навіть на відстані вражає Цукрова голова (Sugar Loaf), тропічні о-ви, Форт Сан-Жоан, міст Ріо – Нітерой, будівля Музею сучасного мистецтва, форт Санта-Круз XVI ст. та багато іншого. Тривалість – 4 години.
Політ на гвинтокрилі!
В залежності від обраного інтервалу Ви можете побачити: злітну площадку навколо статуї Христа-Спасителя, Ботанічний сад, озеро – Росін Шантитаун, Німаєра-авеню, пляжі Леблон, Іпанема, Копакобана, Цукрову Голову (Sugar Loaf).


День 3 (Ріо-де-Жанейро)
Сніданок в готелі.
Після сніданку – екскурсія містом.
На вершині пагорба Корковадо, на висоті 700 м над рівнем моря, височить символ Ріо - статуя Христа Спасителя (38 м), яка була зведена в 1931 році. З вершини Корковадо відкривається захоплююча панорама мегаполісу та його околиць: моста Нітерой, затоки Гуанабара, Ботанічного саду, найбільшого в світі стадіону Маракана, Цукрової Голови та ін.
За додаткову платню можна замовити додаткові екскурсії:
- Королівський Петрополіс
- Ботанічний сад
- Фавела-тур! Фавела Rocinha (Розінья)
- Політ на дельтаплані
Лапа — шоу нічного Ріо

  

День 4 (Ріо-де-Жанейро)
Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт та переліт в Фоз-де-Ігуасу, місту відомих водоспадів Ігуасу на кордоні Бразилії та Аргентини. Розміщення в готелі.
Місто Ігуасу знаходиться на південно-західному кордоні Бразилії, Аргентини та Парагваю, в 1500 км від Ріо-де-Жанейро, в 1065 км від Сан-Паулу.
Розташовані на півколом водоспади утворюють величезну підкову протяжністю 2700 м. 275 водоспадів, розділених скелями та густою рослинністю, скидають вниз 1800 куб. метрів води в секунду! Водоспад охороняють національні парки двох країн.
В 12 км від міста знаходиться Пташиний парк - PARC DOS AVES, що знаходиться на шляху до водоспадів. Парк був відкритий в 1994 році і налічує більше 150 різновидів птахів.
Увечері є нагода відвідати Рафаін-шоу за додаткову плату:
Rafain Grill Place – це величезний ресторан на 1200 місць. Обід супроводжуватиметься шоу латиноамериканських артистів.
Відвідання ресторану щоденно о 19:50. Зброби біля готелю.


День 5 (Ігуасу)
Сніданок в готелі.
Вас чекає насичена екскурсійна програма на Водоспади Фос де Ігуасу Водоспади знаходяться на кордоні Бразилії, Аргентини та Парагваю, - це 275 величезних водяних потоків, що обрушуються зі страшної висоти. Кожен з них має свою назву, падають вони з гуркотом в ущелині «Гирло диявола».
Екскурсії за додаткову плату!
На човні під водоспадами!
Вас супроводжує гід з екскурсією Національним парком. Через джунглі, а потім пішки Ви приходите на спеціалізовану платформу річки Ігуасу, де Вас очікує вражаюча подорож на човні під водоспади. Там, на спеціально обладнаному катері Ви підпливаєте дуже близько до водоспадів!
Екскурсії за додаткову плату – в Національний парк Ігуасу.
8 км по джунглях на джипі 4x4, а далі - 6 км на моторному човні по річці через пороги Iguazú, до головного водоспаду «Гирло диявола» та водоспаду Сан-Мартін, другого за величиною в цьому комплексі.


День 6 (Фоз-де-Ігуасу / Буенос-Айрес)
Сніданок.
Потім Вас чекає насичена екскурсійна програма. Екскурсія на Аргентинські водоспади в супроводі гіда.
Трансфер в аеропорт та переліт в Буенос-Айрес.
Прибуття в аеропорт Буенос -Айреса. Трансфер в готель у супроводі гіда. Розміщення в готелі.
До основних визначних пам'яток Буенос-Айреса, столиці Аргентини, відносяться старий район міста Ла-Бока, зона Сан-Тельмо, ринок антикваріату на Пласа-Доррего, площа Plaza de Mayo, Кафедральний собор, Ратуша і будівля La Casa Rosada. Будівля La Casa Rosada («Рожевий дім»), що носить офіційну назву Palacio de Gobierno (Палац уряду), - резиденція уряду Аргентини.
Також у столиці Аргентини знаходиться близько 120 музеїв.

День 7 (Буенос-Айрес)
Сніданок в готелі. Екскурсія по Буенос-Айресу у супроводі гіда.
До основних визначних пам'яток міста можна віднести старий район Ла-Бока, історичну зону району Сан-Тельмо, в якому ви зможете знайти безліч великих і малих барів, ресторанів, а також справжній ринок антикваріату на Пласа-Доррего. Тут же знаходиться Російська Православна Церква. Справжнім серцем Буенос-Айреса є центральна площа Пласа-де-Майо - найбільший торговий центр в світі і площа Пласа-де-ля-Републіка, на якій знаходиться знаменитий обеліск на честь проголошення незалежності держави. Також до основних визначних пам'яток міста можна віднести «Рожевий дім» (президентський палац Каса-Росада). Ви відвідаєте елегантний квартал ла Реколетта зі знаменитим кладовищем, церквою Ель Пілар в колоніальному стилі і довколишнім культурним і комерційним центром. Ви побачите символ міста - 67 метровий обеліск, що стоїть на найширшій вулиці світу - Авеню 9 липня. Побачите надзвичайний сквер на Плаза де Майо, а також площу Святого Мартіна, площу Конгресів, авеню Кориєнтес і багато іншого. Ви відвідаєте історичні райони міста Ла Бока, Сан Тельмо і Монсерат, і престижні райони Палермо, і Розелета. В програму туру включено відвідування сучасних районів міста: Пуерто Мадеро і парків Лезама та імені - 3 лютого.
Завершує програму дня відвідування фінансового та комерційного центру міста і футбольного стадіону.
У вільний час після екскурсії - відвідання магазинів і неспішні прогулянки.

День 8 (Буенос-Айрес)
Після сніданку – екскурсія в Тирге, прогулянка річкою по дельті Парани, панорама віл.
Далі Ви пропливете повз елегантні особняки, розташовані у північних кварталах Буенос-Айресу, Сан-Ісідро - квартал мешканців привілейованого класу. На зворотному шляху Ви побачите резиденцію президента (Кінта-де-Олівос).
Увечері Танго-Шоу (за доплату). І спробуйте мате!

  

День 9 (Буенос-Айрес)
Вільний час.
Є можливість взяти додаткові екскурсії (факультативно, за доплату).
Монтевідео та Колонія - Уругвай (потрібна віза, відкривати заздалегідь в Києві).
Пропонуємо Вам сьогодні відвідати маленьку, але чарівну країну Уругвай.
Трансфер в порт. На паромі ми пливемо до побережжя Уругваю, колоніального містечка Колонія, де на нас чекатиме автобус з російськомовним гідом, що відвезе нас в Монтевідео.
Під час екскурсії Ви відвідаєте: Порт Монтевідео, Майдан Незалежності, Центр Міста, Старе місто, Кафедральний собор. Після закінчення туру Вас чекає трансфер в готель. Вільний час. Після закінчення туру трансфер назад в Колонію, і на поромі в Буенос Айрес. Трансфер в готель.
«Фієста Гаучо» (весь день)
Екскурсія «Фієста Гаучо» дає можливість познайомитися з побутом і фольклором аргентинських гаучо на одному з ранчо, розташованому в 80 км від міста. Тривалість: 8 годин (в екскурсію входить традиційний аргентинський обід)
Аргентинський футбол
Дві основні аргентинських команди - це Рівер та Бока. Якщо Ви випадково одягли червоно-білого светра, Вас, напевне, приймуть за вболівальника Ріверу. Кольори Боки, з якої з’явився великий Марадона – блакитний та жовтий. «Рівер Плейт» - аргентинський футбольний клуб з міста Буенос-Айрес (з 1901 року), є одним з найбільш популярних клубів Аргентини.

День 10 (Буенос-Айрес)
Сніданок в готелі. Трансфер з готеля в аеропорт (за 2 години до відльоту).


Вартість програми на 1 особу в $:

 

2 особи

3 особи

CHD

SGL

DBL

SGL

DBL

TPL

CHD

Готелі 4*

$2.991

$2.296

$2.723

$2.028

$1.922

$1.711

Ріо-де-Жанейро (3н)

Best Western Augustos Rio Copa 4*

www.riocopa.com

Фоз-де-Ігуасу (2н)

Falls Galli 4*

www.gallipalacehotel.com.br

Буенос-Айрес (4н)

Imperial Park 4*

www.imperialparkhotel.com

Готелі 5*

$4.024

$2.898

$3.756

$2.630

$2.511

$2.300

Ріо-де-Жанейро (3н)

Royal Tulip Sao Conrado 5*

www.royaltulipriodejaneiro.com

Фоз-де-Ігуасу (2н)

Mabu Thermas & Resort 5*

www.hoteismabu.com.br

Буенос-Айрес (4н)

Sheraton Buenos Aires 5*

www.starwoodhotels.com


* Не дійсно на дати конгресів, виставок, Нового року та Різдва, Пасхи, карнавалу.
** можливий заїзд на будь-які дати, від двох осіб
*** наявність місць в готелях уточнюйте при бронюванні, готелі можуть бути замінені на рівноцінні.
Деякі готелі 5*/4*/3* на периферії не відповідають світовим стандартам 5*/4*/3.


У вартість входить:
- проживання в готелях на базі сніданків. (Всі готелі можуть бути замінені на інші готелі такої ж категорії)
- екскурсії по програмі з російськомовним гідом
- трансфери по програмі з водієм

У вартість не входить:
- міжнародний переліт – від 1650 $
- їжа та напої під час переїздів
- страховий поліс (0,98 дол. США/особа/доба)
- внутрішній переліт Ріо-де-Жанейро – Ігуасу – Буенос-Айрес (від 650 $, в залежності від наявності місць, потрібно уточнювати при   бронюванні)
- банківські послуги – 80 $ (потрібно уточнювати при бронюванні)


  

Додаткові екскурсії. Вартість на 1 людину, в доларах США:

 

Індивідуальний

(от 2 человек)

Груповий (з англомовним гідом)

Ріо-Де-Жанейро

Мулат-шоу (без вечері), з російськомовним гідом

295

125

Морська прогулянка — залив Гуанабара (3 год.), з російськомовним гідом

275

100

Відвідання Ботанічного саду (4 год., російськомовний гід). По понеділкам зачинений

215

-

Гвинтокрильна прогулянка над містом (15 хвилин)

650

 

Ігуасу

Парк Птахів, з російськомовним гідом

120

-

Рафаїн-вечеря та шоу, з російськомовним гідом

235

-

Гвинтокрильна прогулянка над водоспадом (10 хвилин)

230

-

Буенос-Айрес

Танго-шоу та вечеря (з російськомовним гідом)

265

205

Фієста-гаучо (цілий день, з російськомовним гідом)

395

235

Монтевідео, Уругвай (поїздка на цілий день, з російськомовним гідом)