Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Бізнес-тури → Бізнес-тур в Силіконову долину


Переліт оплачується додатково
Тривалість – 6 ночей
Дати та вартість – під індивідуальний запит


Участь в менеджмент-турах це можливість:
- дізнатись реальну причину успіху
- поспілкуватись з і співробітниками компанії
- ознайомитись з інноваціями
- побачити принципи роботи компаній
- вивчити нові технології


  

Компанії, які ви відвідаєте:


Google. 

Одна з найінноваційніших ІТ-корпорацій у світі. Створена в 1998 році, володіє найвідомішою у світі пошуковою системою (у вересні 2010 року відбулась реформа інтерфейсу пошукової системи Google, в результаті якої він став першою ссистемою, яка показувала результати пошуку по мірі набору запиту).
Має також велику кількість інших сервісів в мережі Інтернет – особливі сервіси контекстної реклами, електронної пошти, перегляду відсканованої літератури. Володіє величезним відеопорталом YouTube.


Microsoft. 

Світовий лідер в області інформацйних технологій, який постачає широкий діапазон приладів та сервісів, програмного забезпечення і ІТ послуг. Це одна з найбільших у світі корпорацій, яка працює в більш ніж в 190 країнах світу. Штат компанії перевищує 90 тис. робітників. Згідно щорічного дослідження агенства Millward Brown, по результатам 2013 року, Microsoft входить в десятку найдорожчих брендів світу (69 млрд. доларів).


Intel. 

Світовий лідер в інноваціях, розробці і виробництві компютерних процесорів.
Intel – найбільший в світі виробник мікропроцесорів, який займає близько 70% цього ринку. Основні споживачі продукції компанії – виробники персональних комп’ютерів Dell i Hewlett-Packard i Apple. Intel зробили великий внесок в розвиток комп’ютерної техніки і до сих пір є передовими інноваторами в цій сфері.


Е-bay. 

Американська компанія, яка представляє послуги в сферах інтернет-аукціонів (основне поле діяльності), інтернет-магазинів, миттєвих платежів, VoIP. Керує веб-сайтом e-Bay.com і його місцевими версіями в декількох країнах, володіє компаніями PayPal і до недавнього часу – 

Skype. А в травні 2011 e-bay продав Skype Microsoft за $ 8,5 млрд.


Cisco. 

Одна з найбільших у світі компаній, яка спеціалізується в області мережевого обладнання. Cisco спочатку займалась тільки корпоративними маршрутизаторами. Вони називають себе світовим лідером в області мережевих технологій, призначених для мережі Інтернет. На сьогоднішній день Cisco виробляє величезну кількість різних приладів і мережевих девайсів.


Plug And Play Tech Center. 

Один з найбільших інкубаторів Кремнієвої (Силіконової) долини Plug And Play Tech Center є спільнотою, яка об’єднує більше 280 стартапів. З дня заснування в 2006 році, Plug And Play Tech Center допоміг молодим підприємцям долини підняти більше $ 750 млн венчурного капіталу.


Stanford University. 

Один з найвідоміших університетів світу, Стенфорд є невід’ємною частиною Кремнієвої (Силіконової) долини. Стенфорд приймає біля 6 700 студентів і 8 000 аспірантів із США і всього світу щорічно. Університет поділений на декілька частин: факультет бізнесу, юриспруденції, медичний і технічний факультети. Випускники Стенфорду завжди користуються великим попитом у бізнес-монстрів долини.


  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1
Огляд ІТ-індустрії Кремнієвої (Силіконової) долини і основних ІТ-тенденцій в США, і світі з професором Стенфорду, відвідування університету Стенфорд.


День 2
Відвідання інкубаторів - Plug And Play Tech Center, SAP i Juniper.


День 3
Зустріч з експертами по венчурному фінансуванні, executive search з успішним підприємцем Кремнієвої долини.


День 4
Відвідання компаній Microsoft і Intel.


День 5
Відвідання компаній Google та HP, підведення підсумків з професором Stanford Business School.


День 6
Культурна програма – екскурсія в Сан-Франциско або винну долину Напа.


У вартість включено:

- повна бізне-програма
- усі трансфери згідно туру
- дворазове харчування (сніданок, вечеря)
- консультація по оформленню візи і запрошення в посольство
- повний переклад під час зустрічей
- медичне страхування
- інтенсивна культурна програма
- комплект інформаційних матеріалів
- оперативне реагування на будь-які питання і повний особистий супровід організаторів подорожі!


Умови участі і регістрації:

Менеджмент-тур в Кремнієву долину припускає склад групи до 25 осіб. Туди увійдуть перші представники компаній: ті, хто формує стратегію розвитку бізнесу на декілька років вперед, визначає інвестиційні пріоритети компанії, розглядає нові можливості для розвитку бізнесу.
Для кого? Власникам і першим представникам ІТ-бізнесу, СЕО, СІО, керівникам ІТ-компаній, для яких сучасні технології – ключ до успіху! Особам, які планують встановити довгострокові бізнес контакти. Початківцям Start Up, тим хто шукає або сам створює іновації!