Тел. +38 044 501 22 06          info@poradatour.com.ua          Соцмережі:  

Головна  Тури  Оздоровчі та SPA-тури → Австрія - Оздоровча подорож


Комплекс тренувань серед свіжого гірського повітря


 

  

ПРОГРАМА ТУРУ


День 1 - Субота

Прибуття до Мюнхену.

Зустріч з представниками приймаючої сторони. Груповий трансфер з аеропорту Мюнхена до готелю в Пітцталі.

Якщо ви любите відпочивати в горах, то хоча б один раз варто відвідати Пітцталь. Саме в Пітцталі знаходиться найвища точка австрійських Альп – Хінтерер Брунненкогель (Hinterer Brunnenkogel). Вона досягає висоти 3440 метрів. Це незрівнянної краси тірольський льодовик, насичений гірськолижними маршрутами. І, нарешті, саме цей курорт обслуговує найшвидший у світі залізничний витяг. Якщо ви збираєтесь на цей курорт, завжди можна розраховувати на хороший сніг, доглянуті траси та відсутність галасної юрби.

Поселення в готель.

Вільний час.

Вечеря та інформаційний вечір з представниками приймаючої сторони.

Ночівля.

 

День 2 – Неділя

Акліматизація / “wellness” день

Акліматизація людини – це процес адаптації до змінених кліматичних та географічних умов, пристосування до нових незвичних факторів навколишнього середовища. Відбувається своєрідне перелаштування організму.

Пізній сніданок.

Вільний час. Прогулянка для пришвидшення акліматизації організму чи “wellness” в готелі. Тренажерна зала в повному вашому розпорядженні.

Вечеря.

Ночівля.

 

День 3 - Понеділок

Ранкова аквааеробіка.

Аквааеробіка – це ефективне тренування у воді, направлене на зміцнення всіх груп м’язів, особливо м’язів пресу та спини. Даний вид тренувань є найефективнішим у боротьбі з жировими відкладеннями та целюлітом. Заняття корисні молодим та спортивним, людям у віці, майбутнім мамам, при варикозному розширенні судин, при надмірній вазі і тим, хто хоче відновитися після травм.

Сніданок у готелі.

Похід в гори. Маршрут: Arzleralm-Jägersteig-Tiefental. Розпочинається з невеликого селища Piösmes, підйом в гори до хатини Arzler Alm, яка знаходиться на висоті 1900 метрів (тривалість – 1,5 години з точки виходу). Після сходження Ви трішки відпочинете, далі продовжите підйом до хатини Tiefental Alm. Якщо зголоднієте, матимете можливість пообідати (за бажанням). Далі спуск.

 

Тривалість походу: близько 4,5 годин

Час в дорозі: близько 3,5 годин

Складність: середня

Ввечері відбудеться сеанс спортивної гімнастики.

Вільний час.

Вечеря. Ночівля.

 

  

День 4 - Вівторок

Коротка ранкова  прогулянка Nordic Walking (заняття скандинавською ходою з інструктором).

Як бути в тонусі та добре себе почувати, якщо ви постійно знаходитесь в офісі? Першими відповідь на дане запитання знайшли мешканці північних країн, де зародився незвичний вид спорту – скандинавська хода (Nordic Walking). Хода на свіжому повітрі з використанням спеціальних палок. Такі тренування визнані в усьому світі. Корисно – працює 90% м’язів, збільшується навантаження на руки, прес, плечі, зменшується навантаження на коліна і суглоби ніг. «Лижників без лиж» можна зустріти будь-де: на асфальтованих дорогах, гірських стежинах, в парках, на набережних.

Сніданок в готелі.

Похід в гори. Маршрут: Jerzens-Oberlangtal-Leiner Alm. Частину шляху Ви долаєте канатним витягом Jerzenz – Liß. Підйом відбувається до проміжної станції, далі сходження до хатини Kalbenalm. З даного місця розпочинається самий інтенсивний етап переходу( 2,5 години), перехід до хатини Leiner Alm. Відпочинок і повернення в долину.

 

Тривалість: близько 6,5 годин

Час в дорозі: 4 години

Складність: середня

Ввечері в готелі Ви матимете змогу прийняти участь в програмі «здорова спина» в спа-зоні готелю. Програма розрахована на людей, які мають проблеми зі спиною. Поєднання класичних терапевтичних процедур та методів нетрадиційної медицини особливо позитивно впливають на лікування затиснутих м’язів спини.

Вечеря.

Плавання в басейні при свічах.

 

День 5 - Середа

Сніданок.

Заняття з аквафітнесу в басейні.

Похід в гори. Маршрут: Braunschweiger Hütte. Похід розпочинається з містечка Mittelberg, сходження по долині до водоспаду, потім до хатини, яка розташована на висоті 2759 м. (3,5 години). Відпочинок та повернення в долину.

 

Тривалість: близько 6,5 годин

Час в дорозі: 5,5 години

Складність: складна

Відновити сили можна буде ввечері на сеансі групової медитації.

Медитація – не просто релаксація та засіб від перевтоми, не просто терапія та ліки від недуг, набутих від життєвого руху «по колу», знімає стрес та сприяє покращенню самопочуття.

Справжня медитація це процес зміни свідомості, засіб трансформації особистості, засіб пізнання самого себе та один із шляхів самовдосконалення.

Вечеря.

Ночівля.

 

День 6 – Четвер

Ранкова йога.

Йога для початківців – це чудовий спосіб остаточно прокинутись та зарядитись бадьорістю на цілий день. Багаторічні спостереження медиків свідчать про те, що щоденні заняття гімнастикою в значній мірі покращують загальне самопочуття людини, сприяють покращенню кровообігу, роботі суглобів та всіх внутрішніх органів. Навіть, якщо протягом всього дня людина більше не займається спортом, сама лиш ранкова гімнастика здатна дати помірне навантаження на всі частини тіла.

Сніданок в готелі.

Похід в гори. Маршрут: Ludwigsburger Hütte. Розпочинається від готелю Zaunhof – Oberlehn до якого туристів привозить автобус. Спершу підйом до хатини, яка знаходиться на висоті 1935 м. (1.5 години). Відпочинок, спуск в долину, автобус до готелю. Зупинка в термальному містечку Stillebach, де проводяться оздоровчі водні процедури за системою доктора Кнайпа.


  

Тривалість: близько 5 годин

Час в дорозі: 2,5 години

Складність: легка

Ввечері пройде заняття пілатесом.

Пілатес – одна з найвідоміших оздоровчих систем у світі, в ній були поєднані східні та західні методики роботи з тілом. Вправи даної системи направлені на укріплення та розтягнення м’язів.

Ціль занять – гармонія тіла та духу, збільшення силових та координаційних здібностей, збільшення гнучкості.

Вечеря.

Ночівля.

 

День 7– П’ятниця

Висипаємось та відпочиваємо, ніяких тренувань не заплановано.

Похід в гори. Маршрут: Fuldauer Höhenweg. Спершу Ви на підйомнику підіймаємось до станції Rifflsee, далі сходження до хатини Taschachhaus, яка розташована на висоті 2432 м. (3,5 години). Відпочинок та повернення в долину.

Тривалість: близько 6,5 годин

Час в дорозі: 5 години

Складність: складна

Ввечері заняття пілатесом.

Вечеря.

Ночівля.

 

День 8 – Субота 

Виселення з готелю.

Груповий трансфер з готелю в Пітцталі до аеропорту Мюнхена.

Виліт з Мюнхену.

 

Вартість вказана на одну людину за час перебування – 8 днів/7 ночей або 15 днів/14 ночей:

- Груповий трансфер аеропорт Мюнхен – готель на курорті – аеропорт Мюнхен *організація трансферу з інших аеропортів – під запит

- Розміщення в готелі обраної категорії

- Hotel Vier Jahreszeiten харчування триразове (сніданок; супи, закуски, випічка в обідній час; вечеря 5 страв на вибір)

- Pension Schußlerhof без харчування

- Медичне страхування

- Курортний податок

- Відвідування велнес готелю 1.300 m² - басейн, різні види саун

- Щоденна активна програма (йога, пілатес, спортивна гімнастика, медитація, походи в гори різної складності у супроводі інструктора, нордик волкінг та ін.)

 

Додатково сплачується:

- Авіапереліт Київ-Мюнхен-Київ – від 211 дол./люд.

- Консульський збір – 40 євро/дорослий (пенсіонери та діти безкоштовно)